Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 37/262 "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2019 жылғы 6 желтоқсандағы № 47/322 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 5586 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №37/262 "2019-2021 жылдарға арналған кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5117 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 ақпандағы №5-6 (9895) "Жаңаарқа" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 10 қаңтарында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Атасу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 837 417 мың теңге:
салықтық түсімдер 70 619 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 766 798 мың теңге;
2) шығындар 839 365 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 1 948 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 948 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 948 мың теңге.";
2) 2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Бидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20 942 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 681 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 18 261 мың теңге;
2) шығындар 20 942 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 37/262 "О бюджете поселка и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2019 года № 47/322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2019 года № 5586. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года №37/262 "О бюджете поселка и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5117, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 2 февраля 2019 года №5-6 (9895), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2019 года), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Атасу на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 837 417 тысяч тенге:
налоговые поступления 70 619 тысяч тенге;
поступления трансфертов 766 798 тысяч тенге;
2) затраты 839 365 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 1 948 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 948 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 948 тысяч тенге.";
2) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Бидаикского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 20 942 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 681 тысяч тенге;
поступления трансфертов 18 261 тысяч тенге;
2) затраты 20 942 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.";
3) 3 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Ералиев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 19 147 мың теңге:
салықтық түсімдер 3 128 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 16 019 мың теңге;
2) шығындар 21 231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 2 084 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 084 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 084 мың теңге.";
4) 4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Түгіскен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 40 693 мың теңге:
салықтық түсімдер 3 366 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 37 327 мың теңге;
2) шығындар 41 603 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) алу 910 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 910 мың теңге:
қарыздар түсімдері 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 910 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 14, 15 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

5) дефицит (профицит) бюджета минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.";
3) пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Ералиевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 19 147 тысяч тенге:
налоговые поступления 3 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 019 тысяч тенге;
2) затраты 21 231 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 2 084 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 084 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 084 тысяч тенге.";
4) пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Тугускенского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 40 693 тысяч тенге:
налоговые поступления 3 366 тысяч тенге;
поступления трансфертов 37 327 тысяч тенге;
2) затраты 41 603 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета минус 910 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 910 тысяч тенге:
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 910 тысяч тенге.";
5) приложения 1, 4, 7, 10, 14, 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.

1200
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4734

1200
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4734