Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 14 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 желтоқсанда № 5611 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімінің 02.03.2020 № 15 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағына сәйкес және аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Нұра ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 8 "Нұра ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5123 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 қаңтардағы № 1 (5600) "Нұра" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкісінде 2019 жылы 15 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.А. Саршаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Нұра ауданының әкімі А. Шалмаганбетов
Аудан әкімінің
2019 жылғы "___" __________
№ ___ шешіміне
қосымша
Нұра ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің нөмірі
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаскенің қызмет көрсету аумағы
1
Нұра
615
Нұра кенті, Абай көшесі, 35
Мәдениет үйінің ғимараты
С. Сейфуллин көшесі: 32, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97.
Тәуелсіздік көшесі: 49, 59А, 63/1, 63/2.
Талжанов көшесі: 20/1, 22, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40;
17, 19, 21, 27/1, 27/2, 29.
Сулейменовтар көшесі: 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54;
1, 3, 5, 7, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
Айнабеков көшесі: 2/2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24/1, 24/2, 26, 28, 28а, 30, 34, 42, 46, 52, 54, 56, 58, 60;
3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 33/1, 33/2, 35, 37, 41, 43,45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67.

Об образовании избирательных участков на территории Нуринского района
Решение акима Нуринского района Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 декабря 2019 года № 5611. Утратило силу решением акима Нуринского района Карагандинской области от 2 марта 2020 года № 15
Сноска. Утратило cилу решением акима Нуринского района Карагандинской области от 02.03.2020 № 15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Нуринского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Нуринского района от 29 декабря 2018 года № 8 "Об образовании избирательных участков на территории Нуринского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5123, опубликовано в районной газете "Нұра" от 5 января 2019 года № 1 (5600), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 15 января 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Саршаева К.А.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Нуринского района А. Шалмаганбетов
Приложение
к решению акима
Нуринского района
от "___" _________ 2019 года № ___
Избирательные участки на территории Нуринского района
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес местонахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка
1
Нуринский
615
поселок Нура, улица Абая, 35
Здание Дома культуры
улица С.Сейфуллина: 32, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 83, 85, 87, 89, 91, 95, 97.
улица Тәуелсіздік: 49, 59А, 63/1, 63/2.
улица Талжанова: 20/1, 22, 24/1, 24/2, 26, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40;
17, 19, 21, 27/1, 27/2, 29.
улица Сулейменовых: 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 46, 48, 50, 52, 54;
1, 3, 5, 7, 11, 13/1, 13/2, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
улица Айнабекова: 2/2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24/1, 24/2, 26, 28, 28а, 30, 34, 42, 46, 52, 54, 56, 58, 60;
3, 5, 11, 13, 15, 17, 19, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 31/3, 31/4, 31/5, 31/6, 31/7, 31/8, 33/1, 33/2, 35, 37, 41, 43,45, 47, 49, 51, 57, 59, 63, 67.

Герольд Белгер көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37/1, 37/2, 39, 41, 45, 51, 53, 57, 59, 61.
Б. Ысқақов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 38, 44, 46, 48, 50;
1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9А, 9, 13, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35/1, 39, 41, 49А, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Макулов көшесі: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30;
1, 3 ,5, 7.
Қонаев көшесі: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25;
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 40, 42/2, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60.
Абай көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34, 36, 38, 40, 44;
1, 3, 5, 7, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 27/10, 27/11, 27/12, 27/13, 27/14, 27/15, 27/16, 27/18, 27/19, 27/20, 27/21, 27/22, 27/23, 27/24, 29, 31.
К. Мыңбаев көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 52, 54;
1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47, 53, 55, 57, 59.
Ардагерлер көшесі: 2, 8, 10, 12, 14/1, 16, 20, 22, 30, 32.
Колодий көшесі: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 21, 23/1, 23/2, 25, 29, 31, 33А, 37;
42, 43, 44.
Жамбыл көшесі: 45, 49, 51, 51А, 53А, 53/1, 53/2, 55А/1, 55А/2, 57/1, 57/2;
54, 56, 58, 60, 62А, 64, 66,68, 72, 74/1, 74/2, 76.
Мұхтар Әуезов көшесі: 43/1, 43/2, 45/1.
Бейбітшілік көшесі: 38, 40, 42, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4;
47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61.
Ш.Уалиханов көшесі: 42;
35, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41, 43, 45.
Балабиев көшесі: 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2;
31, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2.
2
616
Нұра кенті, Жауынгер- интернационалистер көшесі, 76
Қарағанды облысының білім басқармасының "Нұра көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының ғимараты
Герольд Бельгер көшесі: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
67, 71А, 71, 75, 77/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83, 85.
Айнабеков көшесі: 64, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96А, 98/1, 98/2, 100/1, 100/2;
75, 77/1, 77/2, 81.
Сулейменовтар көшесі: 64/1, 64/2, 64/5, 64/6, 71, 73, 75, 79.

улица Герольда Белгера: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 21, 23, 25, 27, 29, 35, 37/1, 37/2, 39, 41, 45, 51, 53, 57, 59, 61.
улица Б. Ысқақов: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34/1, 34/2, 34/3, 34/4, 36, 38, 44, 46, 48, 50;
1, 3, 5, 7/1, 7/2, 9А, 9, 13, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 35/1, 39, 41, 49А, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
улица Макулова: 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22А, 22, 24, 26, 28, 30;
1, 3 ,5, 7.
улица Конаева: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25;
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 34, 40, 42/2, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60.
улица Абая: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 28, 30, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34, 36, 38, 40, 44;
1, 3, 5, 7, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 27/5, 27/6, 27/7, 27/8, 27/9, 27/10, 27/11, 27/12, 27/13, 27/14, 27/15, 27/16, 27/18, 27/19, 27/20, 27/21, 27/22, 27/23, 27/24, 29, 31.
улица К. Мынбаева: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 36, 38, 40/1, 40/2, 40/3, 40/4, 40/5, 40/6, 40/7, 40/8, 40/10, 40/11, 40/12, 40/13, 40/14, 40/15, 40/16, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/6, 50/7, 50/8, 52, 54;
1, 3, 5А, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45/1, 45/2, 47, 53, 55, 57, 59.
улица Ардагерлер: 2, 8, 10, 12, 14/1, 16, 20, 22, 30, 32.
улица Колодия: 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 21, 23/1, 23/2, 25, 29, 31, 33А, 37;
42, 43, 44.
улица Жамбыла: 45, 49, 51, 51А, 53А, 53/1, 53/2, 55А/1, 55А/2, 57/1, 57/2;
54, 56, 58, 60, 62А, 64, 66,68, 72, 74/1, 74/2, 76.
улица Мұхтар Әуезов: 43/1, 43/2, 45/1.
улица Бейбітшілік: 38, 40, 42, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4;
47, 49, 51, 53, 53А, 55, 57, 59, 61.
улица Ш.Уалиханова: 42;
35, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41, 43, 45.
улица Балабиева: 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2;
31, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2, 41/1, 41/2.
2
616
поселок Нура, улица Жауынгер- интернационалистер, 76
Здание коммунального государственного казенного предприятия "Нуринский многопрофильный колледж" управления образования Карагандинской области
улица Герольда Бельгера: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86;
67, 71А, 71, 75, 77/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83, 85.
улица Айнабекова: 64, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96А, 98/1, 98/2, 100/1, 100/2;
75, 77/1, 77/2, 81.
улица Сулейменовых: 64/1, 64/2, 64/5, 64/6, 71, 73, 75, 79.

Талжанов көшесі: 46, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 54/1, 54/2, 54/3, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14, 54/15, 54/16, 54/17, 54/18, 56, 60, 62, 64, 66, 68;
31, 33, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/1, 51/8, 51/9, 51/13, 51/14, 51/15, 53/5, 53/6, 53/7, 53/8, 53/9, 53/10, 53/11, 53/12, 53/13, 53/14, 53/15, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
Тәуелсіздік көшесі: 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 76, 78, 80;
65, 67, 69, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 73/9, 73/10, 73/11, 73/12, 73/13, 73/14, 73/15, 73/16, 77/1, 77/2.
С. Сейфуллин көшесі: 76/1, 76/2, 78, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 102, 104/1, 104/2, 106/1, 106/2;
99/1, 99/2, 101, 101А, 103, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/3, 111/4, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2.
Колодий көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, 38А, 40.
Пушкин көшесі: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2;
1А, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 13А, 15А/1, 15А/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Мұхтар Әуезов көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48/1, 48/2;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Масалин көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2;
1, 5, 7, 9, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
Тәттімбет Қазанғапұлы көшесі: 3, 11.
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі : 2/1, 2/2;
1/1, 1/2, 3А, 5/1, 5/2.
Жауынгер- интернационалистер көшесі: 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/6, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 64А/1, 64А/2, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 70А;
1А, 5, 7/1, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11А/1, 11А/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27А/1, 27А/2, 27Б/1, 27Б/2, 29, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35А/1, 35А/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39А/1, 39А/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57
Христенко көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

улица Талжанова: 46, 52/1, 52/2, 52/3, 52/4, 52/5, 52/6, 52/7, 52/8, 52/9, 52/10, 52/11, 52/12, 52/13, 52/14, 52/15, 52/16, 54/1, 54/2, 54/3, 54/5, 54/6, 54/7, 54/8, 54/9, 54/10, 54/11, 54/12, 54/13, 54/14, 54/15, 54/16, 54/17, 54/18, 56, 60, 62, 64, 66, 68;
31, 33, 37/1, 37/2, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51/1, 51/8, 51/9, 51/13, 51/14, 51/15, 53/5, 53/6, 53/7, 53/8, 53/9, 53/10, 53/11, 53/12, 53/13, 53/14, 53/15, 57, 59, 61, 63, 65, 67.
улица Тәуелсіздік: 38, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 60, 66, 68/1, 68/2, 72, 74, 76, 78, 80;
65, 67, 69, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 73/9, 73/10, 73/11, 73/12, 73/13, 73/14, 73/15, 73/16, 77/1, 77/2.
улица С. Сейфуллина: 76/1, 76/2, 78, 82, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 98, 102, 104/1, 104/2, 106/1, 106/2;
99/1, 99/2, 101, 101А, 103, 105/1, 105/2, 107/1, 107/2, 109/1, 109/2, 111/3, 111/4, 115/1, 115/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121/1, 121/2, 123/1, 123/2, 125/1, 125/2.
улица Колодия: 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 22, 24, 24А, 30, 32, 34, 36, 38А, 40.
улица Пушкина: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2;
1А, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 13А, 15А/1, 15А/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
улица Мұхтар Әуезов: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48/1, 48/2;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
улица Масалина: 2, 4, 6, 8, 10, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2;
1, 5, 7, 9, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
Улица Тәттімбет Қазанғапұлы: 3, 11.
Улица Құрманғазы Сағырбайұлы: 2/1, 2/2;
1/1, 1/2, 3А, 5/1, 5/2.
улица Жауынгер- интернационалистер: 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/6, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1,42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 64А/1, 64А/2, 66/1, 66/2, 66А/1, 66А/2, 70А;
1А, 5, 7/1, 9, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11А/1, 11А/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27А/1, 27А/2, 27Б/1, 27Б/2, 29, 31/1, 31/2, 33А, 35/1, 35/2, 35А/1, 35А/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 39А/1, 39А/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57
улица Христенко: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41.
Қаныш Сәтпаев көшесі: 2, 4, 6, 12, 12а/1, 12а/2, 14, 14А, 16, 18;
1, 3, 5, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13/1,13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6.
Ж. Нұрмағанбетұлы көшесі: 2, 2 а, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2,
1 б;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
3
617
Нұра кенті, Жеңіс көшесі, 17
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Тірек мектеп (ресурс орталығы)" Ыбырай Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
С. Сейфуллин көшесі: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53/1, 53/2, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2.
Жамбыл көшесі: 26, 28, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
19, 21, 23, 25, 27, 29, 31/1, 31/2, 33, 35, 37, 39/1, 39/2, 41, 43.
Бейбітшілік көшесі: 16, 18А, 20, 24, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32, 32А, 32Б;
1, 1А, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 17, 19, 19А, 21, 33, 35, 35А, 37, 39, 39А.
Ш. Уалиханов көшесі: 2А, 2Б, 4, 4А, 6/1, 6/2, 12, 12А, 14, 14А, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36;
1/1, 1/2, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 23, 25А, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8.
Жеңіс көшесі: 2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 6, 8А, 12, 12А, 14, 16;
7, 11А, 13, 13А, 13/1, 13/2.
Ғарышкерлер көшесі: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ,17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27/1, 27/2, 29.
Акпасова көшесі: 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 6
Бауыржан Момышұлы көшесі: 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 1012, 14
Тілен батыр көшесі: 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12
Телғозыұлы Шоң көшесі: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2
Әлихан Бөкейханов көшесі: 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34
Ж. Нұрмағанбетұлы көшесі: 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2.
Асылбеков көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
Тусупов көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2 9/1, 9/2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39, 41.
улица Каныша Сатпаева: 2, 4, 6, 12, 12а/1, 12а/2, 14, 14А, 16, 18;
1, 3, 5, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13/1,13/2, 13/3, 13/4, 13/5, 13/6.
улица Ж.Нұрмағанбетұлы: 2, 2 а, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 1 б;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
3
617
поселок Нура, улица Жеңіс, 17
Здание коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) "Общеобразовательная школа имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
улица С. Сейфуллина: 33, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 53/1, 53/2, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 77/1, 77/2, 79/1, 79/2.
улица Жамбыла: 26, 28, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Жамбыла: 26, 28, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48;
улица Бейбітшілік: 16, 18А, 20, 24, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32, 32А, 32Б;
1, 1А, 5, 9, 11, 13/1, 13/2, 17, 19, 19А, 21, 33, 35, 35А, 37, 39, 39А.
улица Ш. Уалиханова: 2А, 2Б, 4, 4А, 6/1, 6/2, 12, 12А, 14, 14А, 20, 26, 28, 30, 32, 34, 34А, 36;
1/1, 1/2, 1А, 1Б, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 17А, 19, 23, 25А, 27, 29, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 33/7, 33/8.
улица Жеңіс: 2, 2/1, 2/2, 2А/1, 2А/2, 6, 8А, 12, 12А, 14, 16;
7, 11А, 13, 13А, 13/1, 13/2.
улица Ғарышкерлер: 2, 4, 6, 8, 10/1, 10/2, 12, 14, 16;
1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27/1, 27/2, 29.
улица Акпасова: 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 6
улица Бауыржан Момышұлы: 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 1012, 14
улица Тілен батыр: 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9, 11, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10, 12
улица Шоң Телғозыұлы: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2
улица Алихана Бокейханова: 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32, 34
улица Ж. Нұрмағанбетұлы: 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2.
улица Асылбекова: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2.
улица Тусупова: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;

1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2.
Смағұлов көшесі: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 4а, 6а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8 , 7/1, 7/2, 7/5.
Қонаев көшесі: 37, 39, 45, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 57/1, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 61/1, 61/2, 61/4, 61/5, 61/6, 61/8, 63/1, 63/2, 65; 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12.
Абай көшесі: 56, 58, 60, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88; 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 59, 61, 63/1, 63/2, 67, 69, 73, 75/1, 75/2, 79/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2.
К. Мыңбаев көшесі: 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94, 96, 98, 100;
87, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2, 115, 117, 119, 121, 123, 125/1, 125/2, 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2.
Ардагерлер көшесі: 74/1, 74/2, 78/1, 78/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2.
Балабиев көшесі: 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
4
618
Нұра кенті, Талжанов көшесі, 12
Қарағанды облысы Нұра ауданы әкімдігінің, білім беру бөлімінің "Мағжан Жұмабаев атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Талжанов көшесі: 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10.
Тәуелсіздік көшесі: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 23, 27, 29, 31, 33, 35; 2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28.
С.Сейфуллин көшесі: 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24;

1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2.
улица Смагулова: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 4а, 6а, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8 , 7/1, 7/2, 7/5.
улица Конаева: 37, 39, 45, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2, 51, 53, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 55/5, 55/6, 55/7, 55/8, 57/1, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6, 59/7, 59/8, 61/1, 61/2, 61/4, 61/5, 61/6, 61/8, 63/1, 63/2, 65; 64/1, 64/2, 64/3, 64/4, 64/5, 64/6, 64/7, 64/8, 68/1, 68/2, 68/3, 68/4, 68/5, 68/6, 68/7, 68/8, 68/9, 68/10, 68/11, 68/12, 70/1, 70/2, 70/3, 70/4, 70/5, 70/6, 70/7, 70/8, 70/9, 70/10, 70/11, 70/12.
улица Абая: 56, 58, 60, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82/1, 82/2, 84, 86, 88; 49, 51, 53, 55/1, 55/2, 59, 61, 63/1, 63/2, 67, 69, 73, 75/1, 75/2, 79/1, 79/2, 81/1, 81/2, 83/1, 83/2.
улица К. Мыңбаева: 56, 58, 60, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94, 96, 98, 100;
87, 89, 91, 93, 95, 97, 99/1, 99/2, 101/1, 101/2, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113/1, 113/2, 115, 117, 119, 121, 123, 125/1, 125/2, 127, 129/1, 129/2, 131/1, 131/2, 133/1, 133/2, 135/1, 135/2.
улица Ардагерлер: 74/1, 74/2, 78/1, 78/2, 84/1, 84/2, 86/1, 86/2, 88/1, 88/2, 90/1, 90/2, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2.
улица Балабиева: 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
4
618
поселок Нура, улица Талжанова, 12
Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Магжана Жумабаева" отдела образования акимата Нуринского района Карагандинской области
улица Талжанова: 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 10.
улица Тәуелсіздік: 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 23, 27, 29, 31, 33, 35;
2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28.
улица С.Сейфуллина: 2, 4, 6, 8/1, 8/2, 14, 16, 18, 20/1, 20/2, 22, 24;

1, 3, 5, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Жамбыл көшесі: 6, 10, 12, 14, 16;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 13, 15/1, 15/2.
Бейбітшілік көшесі: 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2.
К. Мынбаев көшесі: 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 83.
Ардагерлер көшесі: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37;
42, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2.
Нүркен Әбдіров көшесі: 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

1, 3, 5, 11, 13, 15/1, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
улица Жамбыла: 6, 10, 12, 14, 16;
3, 5/1, 5/2, 7, 9, 13, 15/1, 15/2.
улица Бейбітшілік: 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2.
улица К. Мынбаева: 67, 69/1, 69/2, 71, 73, 75/1, 75/2, 77, 79, 83.
улица Ардагерлер: 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 37;
42, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 72/1, 72/2.
Улица Нүркен Әбдіров: 2/1, 2/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2, 52/1, 52/2;

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2.
Бірлік көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23/1, 23/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 11, 13/1, 13/2, 17, 21/1, 21/2.
Ардагерлер көшесі: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2;
5, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21
Панфилов көшесі: 6, 8, 10, 14/1, 14/2;
1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
Атамекен көшесі: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22/1, 22/2;

1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7/1, 7/2.
улица Бірлік: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 23/1, 23/2;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 11, 13/1, 13/2, 17, 21/1, 21/2.
улица Ардагерлер: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6, 10, 12, 14/1, 14/2, 16, 18, 20/1, 20/2;
5, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21
улица Панфилова: 6, 8, 10, 14/1, 14/2;
1, 2, 3, 5, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
улица Атамекен: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 12, 14, 16, 20, 22/1, 22/2;

1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 23/1, 23/2
Тәуелсіздік көшесі: 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21,
Болашақ көшесі: 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2.
21

1/1, 1/2, 3, 5, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 23/1, 23/2
улица Тәуелсіздік: 2/1, 2/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22, 24;
1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21,
улица Болашак: 8/1, 8/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2;
9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2.
21