Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № 13/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 наурызда № 5222 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 30 шілдедегі № 48/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 30.07.2021 № 48/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушыларымен кездесуі үшін 1 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
2. Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 2 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.
3. Осакаров ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы "Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" № 18/01 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4668 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 6 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Валентина Владимировна Абилсеитоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Осакаров ауданының әкімі Н. Кобжанов
Осакаров ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 4 наурыздағы
№ 13/02 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттарға сайлаушыларымен кездесу үшін берілетін үй-жайлар
Үй-жайдың мекенжайы
Үй-жайдың атауы
1
Осакаров ауданы, Осакаровка кенті, Пионерская көшесі, 1а үй
Осакаров ауданы білім бөлімінің "Осакаров ауданының оқушыларға қосымша білім беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны акт залы
2
Осакаров ауданы, Молодежный кенті, Абай көшесі, 14 үй
Молодежный кенті мәдени-сауық орталығының акт залы
3
Осакаров ауданы, Ақбұлақ ауылы, Гагарин көшесі, 8 үй
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің "Ақбұлақ селосының № 28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы
4
Осакаров ауданы, Батпақты ауылы, Центральная көшесі, 37 үй
Батпақты ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
5
Осакаров ауданы, Аманқоңыр ауылы, Бейбітшілік көшесі, 23 үй
Аманқоңыр ауылындағы ауылдық клубының акт залы
6
Осакаров ауданы, Есіл ауылы, Литвинская көшесі, 30 үй
Есіл ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
7
Осакаров ауданы, Звездное ауылы, Ленин көшесі, 11 үй
Звездное ауылындағы ауылдық клубының акт залы
8
Осакаров ауданы, Ертіс ауылы, Казахстанская көшесі, 17А үй
Ертіс ауылындағы ауылдық клубының акт залы
9
Осакаров ауданы, Қарағайлы ауылы, Кооперативная көшесі, 20 үй
Қарағайлы ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
10
Осакаров ауданы, Сенокосное ауылы, Центральная көшесі, 7 үй
Сенокосное ауылындағы ауылдық клубының акт залы
11
Осакаров ауданы, Шұңқыркөл ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 1 үй
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің "Шұңқыркөл селосының № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
12
Осакаров ауданы, Уызбай ауылы, Мира көшесі, 21 үй
Уызбай ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
13
Осакаров ауданы, Мирное ауылы, Мира көшесі, 14 үй
Мирное ауылындағы ауылдық клубының акт залы
14
Осакаров ауданы, Николаевка ауылы, Центральная көшесі, 28 үй
Николаевка ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
15
Осакаров ауданы, Озерное ауылы, Центральная көшесі, 12 үй
Озерное ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
16
Осакаров ауданы, Пионерское ауылы, Центральная көшесі, 36 үй
Пионерское ауылындағы ауылдық клубының акт залы
17
Осакаров ауданы, Родниковское ауылы, Сарыарқа көшесі, 3А үй
Родниковское ауылындағы ауылдық клубының акт залы
18
Осакаров ауданы, Садовое ауылы, Целинная көшесі, 29 үй
Садовое ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
19
Осакаров ауданы, Сарыөзек ауылы, Центральная көшесі, 11 үй
Сарыөзек ауылындағы ауылдық клубының акт залы
20
Осакаров ауданы, Сұңқар ауылы, Олимпийская көшесі, 6 үй
Сұңқар ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің акт залы
21
Осакаров ауданы, Тельманское ауылы, Школьная көшесі, 10 үй
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің "Тельманское селосының № 22 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
22
Осакаров ауданы, Трудовое ауылы, Юбилейная көшесі, 9 үй
Трудовое ауылындағы ауылдық клубының акт залы
23
Осакаров ауданы, Чапаево ауылы, Центральная көшесі, 5 үй
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің "Чапаев ауылының бастауыш мектебі" бұрынғы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің №3 кабинеті
24
Осакаров ауданы, Шідерті ауылы, Мира көшесі, 37 үй
Қарағанды облысы Осакаров ауданы әкімдігінің "Шідерті селосының негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Осакаров ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 4 наурыздағы
№ 13/02 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Қазақстан Республикасы Парламентінің депутаттығына және мәслихат депутаттығына кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар тізбесі
Елді мекендер атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Осакаровка кенті
Қарағанды көшесінің жол жиегіндегі ақпараттық стенд
2
Молодежный кенті
№ 26 орта мектебінің аумағындағы ақпараттық стенд
3
Ақбұлақ ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
4
Батпақты ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
5
Аманқоңыр ауылы
Бейбітшілік көшесіндегі ақпараттық стенд
6
Николаевка ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
7
Қарағайлы ауылы
Кооперативная көшесіндегі ақпараттық стенд
8
Озерное ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
9
Пионерское ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
10
Есіл ауылы
Литвинская көшесіндегі ақпараттық стенд
11
Сұңқар ауылы
Олимпийская көшесіндегі ақпараттық стенд
12
Садовое ауылы
Ленина көшесіндегі ақпараттық стенд
13
Шұңқыркөл ауылы
Тәуелсіздік көшесіндегі ақпараттық стенд
14
Трудовое ауылы
Юбилейная көшесіндегі ақпараттық стенд
15
Тельманское ауылы
Школьная көшесіндегі ақпараттық стенд
16
Уызбай ауылы
Мира көшесіндегі ақпараттық стенд
17
Сарыөзек ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
18
Ертіс ауылы
Казахстанская көшесіндегі ақпараттық стенд
19
Родниковское ауылы
Сарыарқа көшесіндегі ақпараттық стенд
20
Сенокосное ауылы
Центральная көшесіндегі ақпараттық стенд
21
Мирное ауылы
Мира көшесіндегі ақпараттық стенд
22
Звездное ауылы
Ленина көшесіндегі ақпараттық стенд
23
Чапаево ауылы
Целинная көшесіндегі ақпараттық стенд
24
Шідерті ауылы
Мира көшесіндегі ақпараттық стенд

О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 4 марта 2019 года № 13/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 марта 2019 года № 5222. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 30 июля 2021 года № 48/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 30.07.2021 № 48/01 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата помещения для встреч с избирателями согласно приложению 1.
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата согласно приложению 2.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Осакаровского района от 12 марта 2018 года № 18/01 "О предоставлении помещений для встреч с избирателями и определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4668, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 апреля 2018 года).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абилсеитову Валентину Владимировну.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Осакаровского района Н. Кобжанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 4 марта 2019 года
№ 13/02
Помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Адрес помещения
Наименование помещения
1
Осакаровский район, поселок Осакаровка, улица Пионерская, дом 1а
Актовый зал коммунального государственного казенного предприятия "Центр дополнительного образования школьников Осакаровского района" Отдела образования Осакаровского района
2
Осакаровский район, поселок Молодежный, улица Абая, дом 14
Актовый зал культурно-досугового центра поселка Молодежный
3
Осакаровский район, село Акбулак, улица Гагарина, дом 8
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 28 села Акбулак" акимата Осакаровского района Карагандинской области
4
Осакаровский район, село Батпак, улица Центральная, дом 37
Актовый зал сельского дома культуры села Батпак
5
Осакаровский район, село Аманконыр, улица Бейбитшилик, дом 23
Актовый зал сельского клуба села Аманконыр
6
Осакаровский район, село Есиль, улица Литвинская, дом 30
Актовый зал сельского дома культуры села Есиль
7
Осакаровский район, село Звездное, улица Ленина, дом 11
Актовый зал сельского клуба села Звездное
8
Осакаровский район, село Иртышское, улица Казахстанская, дом 17А
Актовый зал сельского клуба села Иртышское
9
Осакаровский район, село Карагайлы, улица Кооперативная, дом 20
Актовый зал сельского дома культуры села Карагайлы
10
Осакаровский район, село Сенокосное, улица Центральная, дом 7
Актовый зал сельского клуба села Сенокосное
11
Осакаровский район, село Шункыркол, улица Тәуелсіздік, дом 1
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 11 села Шункыркол" акимата Осакаровского района Карагандинской области
12
Осакаровский район, село Уызбай, улица Мира, дом 21
Актовый зал сельского дома культуры села Уызбай
13
Осакаровский район, село Мирное, улица Мира, дом 14
Актовый зал сельского клуба села Мирное
14
Осакаровский район, село Николаевка, улица Центральная, дом 28
Актовый зал сельского дома культуры села Николаевка
15
Осакаровский район, село Озерное, улица Центральная, дом 12
Актовый зал сельского дома культуры села Озерное
16
Осакаровский район, село Пионерское, улица Центральная, дом 36
Актовый зал сельского клуба села Пионерское
17
Осакаровский район, село Родниковское, улица Сарыарқа, дом 3А
Актовый зал сельского клуба села Родниковское
18
Осакаровский район, село Садовое, улица Целинная, дом 29
Актовый зал сельского дома культуры села Садовое
19
Осакаровский район, село Сарыозек, улица Центральная, дом 11
Актовый зал сельского клуба села Сарыозек
20
Осакаровский район, село Сункар, улица Олимпийская, дом 6
Актовый зал сельского дома культуры села Сункар
21
Осакаровский район, село Тельманское улица Школьная, дом 10
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 22 села Тельманское" акимата Осакаровского района Карагандинской области
22
Осакаровский район, село Трудовое, улица Юбилейная, дом 9
Актовый зал сельского клуба села Трудовое
23
Осакаровский район, село Чапаево, улица Центральная, дом 5
Кабинет №3 бывшего коммунального государственного учреждения "Начальная школа села Чапаево" акимата Осакаровского района Карагандинской области
24
Осакаровский район, село Шидерты, улица Мира, дом 37
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Основная школа села Шидерты акимата Осакаровского района Карагандинской области"
Приложение 2
к постановлению акимата
Осакаровского района
от 4 марта 2019 года
№ 13/02
Места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Парламента Республики Казахстан и депутаты маслихата
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Осакаровка
Информационный стенд по улице Қарағанды, около проезжей части
2
поселок Молодежный
Информационный стенд на территории средней школы №26
3
село Акбулак
Информационный стенд по улице Центральная
4
село Батпак
Информационный стенд по улице Центральная
5
село Аманконыр
Информационный стенд по улице Бейбитшилик
6
село Николаевка
Информационный стенд по улице Центральная
7
село Карагайлы
Информационный стенд по улице Кооперативная
8
село Озерное
Информационный стенд по улице Центральная
9
село Пионерское
Информационный стенд по улице Центральная
10
село Есиль
Информационный стенд по улице Литвинская
11
село Сункар
Информационный стенд по улице Олимпийская
12
село Садовое
Информационный стенд по улице Ленина
13
село Шункыркол
Информационный стенд по улице Тәуелсіздік
14
село Трудовое
Информационный стенд по улице Юбилейная
15
село Тельманское
Информационный стенд по улице Школьная
16
село Уызбай
Информационный стенд по улице Мира
17
село Сарыозек
Информационный стенд по улице Центральная
18
село Иртышское
Информационный стенд по улице Казахстанская
19
село Родниковское
Информационный стенд по улице Сарыарқа
20
село Сенокосное
Информационный стенд по улице Центральная
21
село Мирное
Информационный стенд по улице Мира
22
село Звездное
Информационный стенд по улице Ленина
23
село Чапаево
Информационный стенд по улице Целинная
24
село Шидерты
Информационный стенд по улице Мира