Жария сервитут белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Пионер ауылдық округінің әкімінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 02 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 наурызда № 5260 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық жер комиссиясының шешімі негізінде Пионер ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Пионерского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 19 марта 2019 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2019 года № 5260
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения земельной комиссии аким Пионерского сельского округа РЕШИЛ:

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты – оптикалық байланыс желісін салу және пайдалану үшін ауданы 11,7384 га жер учаскелерін жер пайдаланушылардан алып қоймай, үш жыл мерзімге жер учаскелеріне жария сервитут белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауын өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы О. Аманжол
Пионер ауылдық округі әкімінің

1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут сроком на три года без изъятия земельных участков у землепользователей на земельные участки площадью 11,7384 га, для прокладки и эксплуатации волоконно – оптической линии связи, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима О. Аманжол
Приложение
к решению акима
Пионерского сельского округа