Облыстық және аудандық бюджеттер, облыстық маңызы бар қала бюджеті арасындағы 2020-2022 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 375 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 7039 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 45-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Осы шешім облыстық және аудандық бюджеттер, облыстық маңызы бар қала бюджеті арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің 2020-2022 жылдардағы үш жылдық кезеңге арналған жылдар бойынша бөлінген абсолюттік көріністегі көлемін айқындайды.
1. Облыстық бюджеттен аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттеріне берілетін 2020 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 96 639 278 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданына 12 407 460 мың теңге;
Қазалы ауданына 14 239 494 мың теңге;
Қармақшы ауданына 11 562 541 мың теңге;
Жалағаш ауданына 7 180 872 мың теңге;
Сырдария ауданына 4 393 322 мың теңге;
Шиелі ауданына 14 688 239 мың теңге;
Жаңақорған ауданына 14 548 777 мың теңге;
Қызылорда қаласы 17 618 573 мың теңге сомасында белгіленсін.
2. Облыстық бюджеттен аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттеріне берілетін 2021 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 95 893 342 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданына 12 289 436 мың теңге;
Қазалы ауданына 14 302 109 мың теңге;
Қармақшы ауданына 11 579 479 мың теңге;
Жалағаш ауданына 7 087 793 мың теңге;
Сырдария ауданына 4 332 539 мың теңге;
Шиелі ауданына 14 849 746 мың теңге;
Жаңақорған ауданына 14 607 181 мың теңге;
Қызылорда қаласы 16 845 059 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Облыстық бюджеттен аудандар мен Қызылорда қаласы бюджеттеріне берілетін 2022 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 96 489 381 мың теңге, оның ішінде:
Арал ауданына 12 327 579 мың теңге;
Қазалы ауданына 14 413 493 мың теңге;
Қармақшы ауданына 11 678 350 мың теңге;
Жалағаш ауданына 7 134 578 мың теңге;
Сырдария ауданына 4 309 241 мың теңге;
Шиелі ауданына 14 973 749 мың теңге;

Об объемах трансфертов общего характера между областным и районными бюджетами, бюджетом города областного значения на 2020-2022 годы
Решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 декабря 2019 года № 7039. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
Настоящее решение определяет объемы трансфертов общего характера между областным и районными бюджетами, бюджетом города областного значения в абсолютном выражении на трехлетний период 2020-2022 годов с разбивкой по годам.
1. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2020 год в сумме 96 639 278 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район 12 407 460 тысяч тенге;
Казалинский район 14 239 494 тысяч тенге;
Кармакшинский район 11 562 541 тысяч тенге;
Жалагашский район 7 180 872 тысяч тенге;
Сырдарьинский район 4 393 322 тысяч тенге;
Шиелийский район 14 688 239 тысяч тенге;
Жанакорганский район 14 548 777 тысяч тенге;
Город Кызылорда 17 618 573 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2021 год в сумме 95 893 342 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район 12 289 436 тысяч тенге;
Казалинский район 14 302 109 тысяч тенге;
Кармакшинский район 11 579 479 тысяч тенге;
Жалагашский район 7 087 793 тысяч тенге;
Сырдарьинский район 4 332 539 тысяч тенге;
Шиелийский район 14 849 746 тысяч тенге;
Жанакорганский район 14 607 181 тысяч тенге;
Город Кызылорда 16 845 059 тысяч тенге.
3. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета бюджетам районов и города Кызылорды на 2022 год в сумме 96 489 381 тысяч тенге, в том числе:
Аральский район 12 327 579 тысяч тенге;
Казалинский район 14 413 493 тысяч тенге;
Кармакшинский район 11 678 350 тысяч тенге;
Жалагашский район 7 134 578 тысяч тенге;
Сырдарьинский район 4 309 241 тысяч тенге;
Шиелийский район 14 973 749 тысяч тенге;

Жаңақорған ауданына 14 755 078 мың теңге;
Қызылорда қаласы 16 897 313 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Күрделі сипаттағы шығындардың көлемі ағымдағы шығындардың 6,5 пайызы болып анықталсын.
5. Аудандар және Қызылорда қаласы бюджеттерінде көзделетін шығыстардың көлемі:
1) республикалық бюджет есебінен жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 1-7 қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін;

Жанакорганский район 14 755 078 тысяч тенге;
Город Кызылорда 16 897 313 тысяч тенге.
4. Определить объем расходов капитальных затрат 6,5 процентов от текущих затрат.
5. В объемах расходов, предусматриваемых в бюджетах районов и города Кызылорда:
1) учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера за счет республиканского бюджета в базу расходов местных бюджетов включены дополнительные мероприятия согласно приложению 1-7 к настоящему решению;

2) облыстық бюджет есебінен жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 8-24 қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
6. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және 2022 жылғы 31 желтоқсанына дейін қолданылады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезекті 40-сессиясының төрағасы,
Қызылорда облыстық мәслихатының
хатшысы
К. Бисенов

2) учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера за счет областного бюджета в базу расходов местных бюджетов включены дополнительные мероприятия согласно приложению 8-24 к настоящему решению.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и действует до 31 декабря 2022 года.
Председатель очередной 40-сессии
Кызылординского областного
маслихата, секретарь Кызылординского
областного маслихата
К. Бисенов