"2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 маусымдағы № 257 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 маусымда № 6829 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-1 бабына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кенттер және ауылдық округтер бюджеттері туралы" Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 213 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6593 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округтер бюджеттері 1-21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1 465 186 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 929 792 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 187 025 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 61 409 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 63 039 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 50 063 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 77 396 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 96 462 мың теңге.
салықтық түсімдер – 131 250 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 102 144 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 13 311 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 5 425 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 1 967 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 1 933 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 4 590 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 1 880 мың теңге.
салықтық емес түсімдер – 985 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 985 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 0;
Жақсықылыш кенті – 0;
Аманөткел ауылдық округі – 0;
Қамыстыбас ауылдық округі – 0;
Қарақұм ауылдық округі – 0;
Октябрь ауылдық округі – 0.
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 1 332 951 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 826 663 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 173 714 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 55 984 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 61 072 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 48 130 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 72 806 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 94 582 мың теңге.

О внесении изменений и дополнений в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 17 июня 2019 года № 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июня 2019 года № 6829. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аральского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 213 "О бюджете города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6593, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 9 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, поселков и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-21, в том числе на 2019 год в следующем объеме:
1) доходы – 1 465 186 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 929 792 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 187 025 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 61 409 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 63 039 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 50 063 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 77 396 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 96 462 тысяч тенге.
налоговые поступления – 131 250 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 102 144 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 13 311 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 5 425 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 1 967 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 1 933 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 4 590 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 1 880 тысяч тенге.
неналоговые поступления – 985 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 985 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 0;
поселок Жаксыкылыш – 0;
сельский округ Аманоткел – 0;
сельский округ Камыстыбас – 0;
сельский округ Каракум – 0;
сельский округ Октябрь – 0.
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 1 332 951 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 826 663 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 173 714 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 55 984 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 61 072 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 48 130 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 72 806 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 94 582 тысяч тенге.

2) шығындар – 1 494 505,2 мың теңге, оның ішінде:
Арал қаласы – 935 815,4 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 200 742,5 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 66 142,2 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 64 305,1 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 50 892,9 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 78 475,4 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі – 98 131,7 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 29 319,2 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 319,2 мың теңге.";
жаңа мазмұндағы 2-2 тармақпен толықтырылсын:
"2-2. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 124 403 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Арал қаласы – 75 221 мың теңге;
Жақсықылыш кенті – 6 176 мың теңге;
Сексеуіл кенті – 17 665 мың теңге;
Аманөткел ауылдық округі – 5 390 мың теңге;
Қамыстыбас ауылдық округі – 4 393 мың теңге;
Қарақұм ауылдық округі – 7 048 мың теңге;

2) расходы – 1 494 505,2 тысяч тенге, в том числе:
город Аральск – 935 815,4 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 200 742,5 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 66 142,2 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 64 305,1 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 50 892,9 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 78 475,4 тысяч тенге;
сельский округ Октябрь – 98 131,7 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29 319,2 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 29 319,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-2 в новой редакции:
"2-2. Предусмотреть распределение текущего целевого трансферта из районного бюджета на 2019 год в сумме 124 403 тысяч тенге бюджетам города районного значения, поселкам и сельским округам, из них:
город Аральск – 75 221 тысяч тенге;
поселок Жаксыкылыш – 6 176 тысяч тенге;
поселок Саксаульск – 17 665 тысяч тенге;
сельский округ Аманоткел – 5 390 тысяч тенге;
сельский округ Камыстыбас – 4 393 тысяч тенге;
сельский округ Каракум – 7 048 тысяч тенге;

Октябрь ауылдық округі – 8 510 мың теңге.";
аталған шешімінің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Арал аудандық мәслихатының
кезектен тыс қырық бесінші
сессиясының төрағасы
М.Кеулімжаев
Арал аудандық мәслихатының
хатшысы
Д. Мадинов
Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы "17" маусымдағы №257 шешіміне 1-қосымша

сельский округ Октябрь – 8 510 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 данного решения изложить согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной сорок
пятой сессии Аральского районного
маслихата
М. Кеулимжаев
Секретарь Аральского
районного маслихата
Д. Мадинов
Приложение 1 к решению Аральского районного маслихата от "17" июня 2019 года №257