"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 150 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 шілдедегі № 303 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 шілдеде № 6848 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 сәуірдегі № 47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.04.2021 № 47 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-3 тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 150 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6129 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 23 қаңтардағы жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау" Қағидаларында:
5-тармақтың 1) тармақшасының бірінші абзацтағы "40 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жылына бір рет" деген сөздерден кейін "және 1941-1945 жылдарындағы Ұлы Отан соғысы Жеңісіне 74 жыл толуына орай материалдық көмек ретінде біржолғы 120 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХХІІІ сессиясының төрағасы
Б. Ізмағанбетов
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы
Қ.Мәмбетжан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы"
мемлекеттік мекемесімен

О внесении дополнения в решение Казалинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 июля 2019 года № 303. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 июля 2019 года № 6848. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2021 года № 47
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.04.2021 № 47 (вводится в действие со дня первого официального опубликования.).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 150 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6129, опубликовано 23 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
после слов "раз в год в размере 40 месячного расчетного показателя" первого абзаца подпункта 1) пункта 5 дополнить словами "и единовременная материальная помощь в размере 120 месячного расчетного показателя ко дню 74 летней годовщины Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХХІІІ
сессии районного маслихата
Б. Измаганбетов
Временно исполняющий обязанности
секретарья районного маслихата
К. Мамбетжан
"СОГЛАСОВАНО"
Государственным учреждением
"Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"