"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы №217 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 242 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 мамырда № 6801 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 217 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6605 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2), 3) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 14 616 641,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 916 263 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 083 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 635 795,6 мың теңге;
2) шығындар – 14 613 728 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 168 649,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 246 222,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 573 мың теңге";
жаңа мазмұндағы 8-6 тармақпен толықтырылсын:
"8-6. Электронды құжатайналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 11 035 мың теңге сомасында қайтару көзделсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 5, 10-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 36-сессиясының төрағасы
А.Үсенов
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы " 24 " мамырдағы
№ 242 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы " 25 " желтоқсандағы
№ 217 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года №217 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2019 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 мая 2019 года № 6801. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 217 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6605, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2), 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 14 616 641,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 916 263 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 083 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 635 795,6 тысяч тенге;
2) затраты – 14 613 762,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 649,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 246 222,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 573 тысяч тенге";
дополнить пунктом 8-6 нового содержания:
"8-6. В связи с централизованной единой системой электронного документооборота в районном бюджете на 2019 год учесть возврат в областной бюджет в сумме 11 035 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочоредной 36-сессии
Кармакшинского районного маслихата
А.Үсенов
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "24" мая 2019 года №242
Приложение 1 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2018 года № 217
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

28665
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
121154
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115379
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5775
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
115482
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24472
010
Жекешелендiру, коммуналдық меншiктi басқару, жекешелендiруден кейiнгi қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
67763
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
847
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
22400
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
17806
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17806
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
28599
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28599
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
119276,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24600
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
94676,7
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
21869
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21869
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
93354
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83595
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9609
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
18079
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16536
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16536
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
527
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар

28665
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
121154
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
115379
022
Капитальные расходы государственного органа
5775
452
Отдел финансов района (города областного значения)
115482
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24472
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
67763
018
Капитальные расходы государственного органа
847
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
22400
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
17806
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
17806
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
28599
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
28599
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119276,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
24600
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
94676,7
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
21869
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
21869
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
93354
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
83595
003
Капитальные расходы государственного органа
9609
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
02
Оборона
18079
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16536
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16536
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
527
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

1016
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1987
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1987
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1987
04
Бiлiм беру
8334793,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
189920
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
83964
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
105956
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
573246
024
Мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдарында мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттерiне берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
260884
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
312362
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2243
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2243
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7080955
003
Жалпы білім беру
5516247
006
Балаларға қосымша білім беру
191539
054
Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1373169
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
89572
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
89572
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
188824,9
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
188824,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
210033
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39115
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38507
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2044
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18241
023
Әдістемелік жұмыс
19699
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14232
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары

1016
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1987
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1987
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1987
04
Образование
8334793,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
189920
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
83964
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
105956
464
Отдел образования района (города областного значения)
573246
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
260884
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
312362
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2243
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2243
464
Отдел образования района (города областного значения)
7080955
003
Общеобразовательное обучение
5516247
006
Дополнительное образование для детей
191539
054
Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1373169
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
89572
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
89572
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
188824,9
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
188824,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
210033
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
39115
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38507
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2044
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18241
023
Методическая работа
19699
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14232
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

42606
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
835
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34754
05
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2010505
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1914
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1914
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
1058458
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1058458
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
884476
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
342070
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
30300
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
130017
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6409
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
119488
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61661
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
125839
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68692
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
77
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
77
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
65580
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
13048
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
52532
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
264295,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
34341
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

42606
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
835
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
34754
05
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2010505
464
Отдел образования района (города областного значения)
1914
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1914
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1058458
010
Государственная адресная социальная помощь
1058458
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
884476
004
Программа занятости
342070
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
30300
007
Оказание жилищной помощи
130017
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6409
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
119488
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61661
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
125839
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68692
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
77
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
65580
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
13048
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
52532
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
264295,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
34341
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

40579
12
Көлiк және коммуникация
56354
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
56354
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
34074
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
22280
13
Басқалар
1074085
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50000
026
"Бизнестiң жол картасы-2020" бизнестi қолдау мен дамытудың мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
50000
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
411
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
411
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27113
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
27113
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
248213
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
21472
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
213917
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12824
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
48215
052
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
48215
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
314529
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
314529
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
385604
077
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
385604
14
Борышқа қызмет көрсету
83
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
83
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
83
15
Трансферттер

40579
12
Транспорт и коммуникации
56354
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
56354
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
34074
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
22280
13
Прочие
1074085
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50000
026
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
50000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
411
006
Поддержка предпринимательской деятельности
411
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27113
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
27113
452
Отдел финансов района (города областного значения)
248213
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
21472
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
213917
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
12824
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
48215
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
48215
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
314529
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
314529
464
Отдел образования района (города областного значения)
385604
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
385604
14
Обслуживание долга
83
452
Отдел финансов района (города областного значения)
83
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
83
15
Трансферты

39 578,0
8
туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсету
15 756,0
9
гемобластоздар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсету
1 842,0
10
атаулы әлеуметтік көмектің жаңа форматын енгізуіне байланысты Байқоңыр қаласында жұмыспен қамту орталығын қамтамасыз ету
22 821,0
11
Ауғанстандағы ұрыс-қимылдарға қатысушылар мен мүгедектеріне бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету
7 979,0
12
калалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алу
587,0
13
облыстық деңгейден аудандық деңгейге 7 бірлік штаттан тыс қызметкерлерді қайта бөлу
1 094,0
14
атқарушылық биліктің мемлекеттік саясатын тиісті аумақты дамыту мүдделерімен және қажеттіліктермен үйлесімдікте жүргізуді қамтамасыз етеді
2 000,0
15
дене шынықтыру және спорт нысанына ағымдағы жөндеу
30 000,0
16
Аудандық маңызы бар "Самара-Шымкент-Ақжар-Көмекбаев" автомобиль жолын күрделі жөндеу
22 280,0
17
су шаруашылығы нысандарын құжаттандыру
67 763,0
18
білім саласы бойынша көпбалалы және аз қамтылған отбасыларына қосымша көмек көрсетуге
40 881,0
19
"е-Халық" ақпараттық жүйесінің модификациялануына байланысты Халықты жұмыспен қамту орталықтарын, аудандық маңызы бар қала, кент, ауылдық округ әкімдіктерін компьютерлік техникамен жабдықтауға
8 949,0
20
І топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік қызметтеріне ақы төлеуге
25 083,0
21
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруды қоса қаржыландыру
74 834,0
Нысаналы даму трансферттері:
438 210,6
1
"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үй құрылысы" жобасын қоса қаржыландыру
141 076,7
2
Қармақшы ауданы Ақжар ауылындағы №28 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
30 297,1
3
Қармақшы ауданы Тұрмағанбет елді мекеніндегі №29 мектептің жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
41 485,8
4
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі №27 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
43 688,3
5
Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі №105 мектебін жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
35 552,1
6
Қармақшы ауданының Төретам кентіндегі №85 мектептің жылумен жабдықтау жүйесін қайта жаңғырту
37 801,6
7
Қызылорда облысы Кармакшы ауданы Байқоңыр қаласындағы 50 пәтерлі бес тұрғын үй құрылысы. Газдандыру және телефон желілерімен қамтамасыз ету. Абаттандыру.
25 000,0
8
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақай елді мекеніндегі тұрғын үйлерге ауыз су желілерінің құрылысы
31 628,0
9

39 578,0
8
оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения
15 756,0
9
оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию
1 842,0
10
обеспечение деятельности центра занятости населения в городе Байконур в связи с внедрением нового формата адресной социальной помощи
22 821,0
11
единовременную социальную помощь участникам и инвалидам боевых действий в Афганистане
7 979,0
12
приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам
587,0
13
перераспределение 7 единиц внештатных сотрудников с областного уровня на районный уровень
1 094,0
14
обеспечение проведение государственной политики исполнительской власти в сочетании с интересами и потребностями развития соотвествующей территории
2 000,0
15
текущий ремонт объекта физической культуры и спорта
30 000,0
16
капитальный ремонт автомобильной дороги районного значения "Самара-Шымкент-Акжар-Комекбаев"
22 280,0
17
на паспортизацию водохозяйственных объектов
67 763,0
18
на оказание дополнительных мер поддержки многодетным и малообеспеченным семьям в сфере образования
40 881,0
19
на оснащение Центров занятости населения, акиматов города районного значения, поселковых и сельских округов компьютерной техникой в связи с модификацией информационнной системы "е-Халық"
8 949,0
20
на оплату услуг индивидуальных помощников инвалидов І группы
25 083,0
21
на софинансирование реализации мерроприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
74 834,0
Целевые трансферты на развитие:
438 210,6
1
Софинансирование проекта "Строительство пять 50 квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района Кызылординской области"
141 076,7
2
Реконструкция теплоснабжения школы №28 в селе Акжар Кармакшинского района
30 297,1
3
Реконструкция теплоснабжения школы №29 в населенном пункте Турмагамбет Кармакшинского района
41 485,8
4
Реконструкция теплоснабжения школы №27 в поселке Жосалы Кармакшинского района
43 688,3
5
Реконструкция теплоснабжения школы №105 в поселке Жосалы Кармакшинского района
35 552,1
6
Реконструкция теплоснабжения школы №85 в поселке Торетам Кармакшинского района
37 801,6
7
Строительство пять 50 квартирных жилых домов в городе Байконур Кармакшинского района Кызылординской области. Сети газоснабжения и телефонизации. Благоустройство.
25 000,0
8
Строительство линии подводки водопроводных сетей к жилым домам в населенном пункте Акай Кармакшинского района Кызылординской области
31 628,0
9

"Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті тұтынушыларын электрмен қамту үшін ӘЖ-0,4 кВт электр желісін салу" жобасын қоса қаржыландыру
1 681,0
10
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы электрмен жабдықтау желілері".
25 000,0
11
"Қармақшы ауданындағы Ақтөбе елді мекенінде жылына 1500 тонна құс еті өңдіретін құс фабрикасын салу үшін сыртқы инженерлік инфрақұрылым желілерін қамтамасыз ету. Сыртқы сумен жабдықтау желілері".
25 000,0
Барлығы:
1 152 660,6
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы " 24 " мамырдағы
№ 242 шешіміне 3-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы " 25 " желтоқсандағы
№ 217 шешіміне 5-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
3 810 104,0
1
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
7 785,0
2
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
940 625,0
3
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
9 184,0
4
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
49 921,0
5
еңбек нарығын дамыту
115 428,0
6
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеру
1 209 242,0
7
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеу
21 840,0
8
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
746 324,0
9
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
673 514,0
10
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
36 241,0
Нысаналы даму трансферттері:
60 524,0
1
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті тұтынушыларын электрмен қамту үшін ӘЖ-0,4 кВт электр желісін салу
60 524,0
Барлығы:
3 870 628,0
Қармақшы аудандық мәслихатының
2019 жылғы " 24 " мамырдағы
№ 242 шешіміне 4-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2018 жылғы " 25 " желтоқсандағы
№ 217 шешіміне 10- қосымша
Кент, ауылдық округ әкімі аппараттарының 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы

Софинансирование проекта "Строительство электрических сетей ВЛ-0,4 кВТ для электроснабжения потребителей поселке Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области"
1 681,0
10
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети электроснабжения"
25 000,0
11
"Обеспечение сетями наружной инженерной инфраструктуры для строительство птицефабрики по производству птичего мясо мощностью 1500 тон в год населенном пункте Актобе Кармакшинского района. Наружные сети водоснабжения.
25 000,0
Всего:
1 152 660,6
Приложение 3 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "24" мая 2019 года № 242
Приложение 5 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2018 года № 217
Целевые трансферты в районный бюджет на 2019 год, выделенные за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:
3 810 104,0
1
реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
7 785,0
2
выплату государственной адресной социальной помощи
940 625,0
3
внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
9 184,0
4
обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
49 921,0
5
развитие рынка труда
115 428,0
6
повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
1 209 242,0
7
компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
21 840,0
8
увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
746 324,0
9
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
673 514,0
10
повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
36 241,0
Целевые трансферты на развитие:
60 524,0
1
Строительство электрических сетей ВЛ-0,4 кВТ для электроснабжения потребителей пос. Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области
60 524,0
Всего:
3 870 628,0
Приложение 4 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "24" мая 2019 года № 242
Приложение 10 к решению
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2018 года № 217
Список бюджетных программ на 2019 год аппаратов акимов поселков, сельских округов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование