Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 27 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 ақпанда № 6706 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жалағаш ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) “Жалағаш ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 116 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5541 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 маусымда “Жалағаш жаршысы” газетінде және 2016 жылғы 7 шілдеде “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2) “Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 191 қаулысымен бекітілген Жалағаш ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына енгізілетін өзгерістердің 5-тармағы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5975 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 қазанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Қ.Сәрсенбаев

О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата Жалагашского района
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 20 февраля 2019 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 февраля 2019 года № 6706
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановление акимата Жалагашского района:
1) постановление акимата Жалагашского района от 31 мая 2016 года № 116 “Об определении мест для осуществления выездной торговли в Жалагашском районе” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5541, опубликовано 29 июня 2016 года в газете “Жалағаш жаршысы” и 7 июля 2016 года в информационно-правовой системе “Әділет”);
2) пункт 5 изменения, которые вносится в некоторые постановления акимата Жалагашского района, утвержденных постановлением акимата Жалагашского района от 14 сентября 2017 года № 191 “О внесении изменений в некоторые постановления акимата Жалагашского района” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5975, опубликовано 10 октября 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района К. Сарсенбаев