“2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 тамыздағы № 44-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 тамызда № 6876 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының, 1-тармағына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6588 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2019 жылғы 04 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетіне жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 698 597,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 249 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 061 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 091 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 417 160,1 мың теңге;
2) шығындар – 11 744 157,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 335 674,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 446 924,9 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 111 250 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -329 295,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 329 295,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 446 924,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 117 629 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61939,4 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-6, 1-7 -тармақтармен толықтырылсын:
“1-6. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 23 шілдедегі №124 қаулысымен:

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019 – 2021 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 9 августа 2019 года № 44-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 августа 2019 года № 6876. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 341 “О районном бюджете на 2019 – 2021 годы” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6588, опубликовано 09 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в газете “Жалағаш жаршысы” 04 января 2019 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 698 597,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 249 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 061 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 091 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 417 160,1 тысяч тенге;
2) Затраты – 11 744 157,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 335 674,9 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 111 250 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -329 295,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 329 295,9 тысяч тенге;
поступление займов – 446 924,9 тысяч тенге;
погашение займов – 117 629 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61939,4 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-6, 1-7 следующего содержания:
“1-6. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 23 июля 2019 года №124 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:

Республикалық бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге 162 139 мың теңге, Қазақстан Республикасы Ұлттық қоры есебінен еңбек нарығын дамытуға 87 486 мың теңге, мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге 123 686 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт қаралғаны ескерілсін.”;
“1-7. “““2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы №34-1 шешімін іске асыру туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы №1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 2 тамыздағы №132 қаулысымен:
Республикалық бюджеттен Жаңадария, Мақпалкөл, Аққыр елді мекендерінің сумен қамту жүйесін қайта жаңғыртуға 15 578,4 мың теңге, нысаналы даму трансферті қаралғаны ескерілсін.”;
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

Выделены текущие целевые трансферты из республиканского бюджета 162 139 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы, из Национального фонда Республики Казахстан 87 486 тысяч тенге на развитие рынка труда, 123 686 тысяч тенге на выплату государственной адресной социальной помощи”;
“1-7. Учесть, что постановлением акимата Жалагашского района от 2 августа 2019 года №132 “О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жалагашского района от 3 января 2019 года №1 “О реализации решения Жалагашского районного маслихата от 21 декабря 2018 года №34-1 “О районном бюджете на 2019-2021 годы”””:
Из республиканского бюджета предусмотрены 15 578,4 тысяч тенге целевые трансферты на развитие реконструкции системы водоснабжения населенных пунктов Жанадария, Макпалколь, Аккыр.
пункт 11 изложить в новой редакции:

“11. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 4 629 мың теңге көлемінде бекітілсін.”
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 8, 12-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
44-сессиясының төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы
М. ЕСПАНОВ

“11. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в размере 4 629 тысяч тенге.”
приложения 1, 4, 7, 8, 12 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 44 сессии Жалагашского
районного маслихата, секретарь
районного маслихата
ЕСПАНОВ М.

36380
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
877,5
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
564
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1580
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
39012
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39012
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
46196
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37396
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
588449,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41473
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
546176,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
207976
040
Мемлекеттік органдардың обьектілерін дамыту
207976
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
22932
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22551
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
381
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
70068,5
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58429,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8778
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
2861
02
Қорғаныс
9 207
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6429
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6429
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2778
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
380
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
2398
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

36380
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
877,5
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватиза-ционная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
564
018
Капитальные расходы государственного органа
1580
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
39012
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
39012
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
46196
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
37396
004
Капитальные расходы государственного органа
8800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
588449,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
41473
013
Капитальные расходы государственного органа
800
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
546176,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
207976
040
Развитие объектов государственных органов
207976
493
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
22932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
22551
003
Капитальные расходы государственного органа
381
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70068,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
58429,5
003
Капитальные расходы государственного органа
8778
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2861
02
Оборона
9 207
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6429
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6429
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2778
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
380
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
2398
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовноисполнительная деятельность

584977
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
21443
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
21443
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
547382
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
369003
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
24634
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
4560
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
175
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3922
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
52241
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4303
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
42057
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46487
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
26723
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1900
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
24823
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
863 297,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10150
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
843821,4
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5672
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
838149,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
7995
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7995
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1331
015
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1331
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік

584977
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21443
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21443
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
547382
004
Программа занятости
369003
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
24634
007
Оказание жилищной помощи
4560
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
175
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3922
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
52241
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4303
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
42057
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46487
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
26723
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1900
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
24823
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
863 297,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10150
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
843821,4
005
Развитие коммунального хозяйства
5672
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
838149,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7995
008
Освещение улиц населенных пунктов
7995
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1331
015
Освещение улиц в населенных пунктах
1331
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

36431
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
161431
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
4629
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
150482
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6320
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
52951
052
"052 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
52951
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
270074
061
061 Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
270074
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
379832
077
"077 "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
379832
14
Борышқа қызмет көрсету
3 903
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3903
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3903
15
Трансферттер
996 626,7
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
996626,7
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
6471,7
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
290098
038
Субвенциялар
689283
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
10774
Таза бюджеттік кредиттеу
335 674,9
Бюджеттік кредиттер
446924,9
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
446924,9
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
446924,9
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
446924,9
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
111250
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
111250
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
111250
Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
10000
Қаржы активтерін сатып алу
10000
13
Басқалар
10000

36431
452
Отдел финансов района (города областного значения)
161431
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4629
026
Целевые текущие трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
150482
066
Целевые текущие трансферты на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6320
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
52951
052
"052 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
52951
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
270074
061
"061 Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
270074
464
Отдел образования района (города областного значения)
379832
077
"077 Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
379832
14
Обслуживание долга
3 903
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3903
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3903
15
Трансферты
996 626,7
452
Отдел финансов района (города областного значения)
996626,7
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
6471,7
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
290098
038
Субвенции
689283
051
Трансферты органом местного самоуправления
10774
Чистое бюджетное кредитование
335 674,9
Бюджетные кредиты
446924,9
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
446924,9
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
446924,9
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
446924,9
5
Погашение бюджетных кредитов
111 250
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
111250
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
111250
Сальдо по операциям с финансовыми активами
10000
Приобретение финансовых активов
10000
13
Прочие
10 000

801
20219
8600
5
Қаракеткен ауылдық округі әкімі аппараты
714
26057
2786
6
Таң ауылдық округі әкімі аппараты
620
16550
3000
7
Мақпалкөл ауылдық округі әкімі аппараты
870
19473
1000
8
Жаңадария ауылдық округі әкімі аппараты
479
10761
1000
9
Мырзабай ахун ауылдық округі әкімі аппараты
685
1000
10
Жаңаталап ауылдық округі әкімі аппараты
663
13346
1000
Барлығы
7995
160786
36431
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “09” тамыздағы №44-1 шешіміне 3-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 7-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджетке республикалық бюджеттен қаралған ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
3 084 389
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62465
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педпгог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайту
484326
Еңбек нарығын дамытуға
253 497
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
87486
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
22189
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеу
578 428
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен
123686
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіру
6903
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1007900
Төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге
11428
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
30809
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде:
626 444
Жалағаш кентіндегі №201 мектеп-лицей ғимаратын күрделі жөндеу
338051
"Жалағаш аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мекемесі ғимаратына күрделі жөндеу
47126
Жалағаш кентіндегі Ы.Алтынсарин көшесін орташа жөндеу
26786
Жалағаш кентіндегі Т.Жүргенов көшесін орташа жөндеу
45691
Жалағаш кентіндегі Конституция көшесін орташа жөндеу
14358
Жалағаш кентіндегі І.Қабылов көшесін орташа жөндеу
41560
Жалағаш кентіндегі С.Қалыбаев көшесін орташа жөндеу
41864
Жалағаш кентіндегі Н.Мырзалиев көшесін орташа жөндеу
71008
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “09” тамыздағы №44-1 шешіміне 4-қосымша

801
20219
8600
5
Аппарат акима сельского округа Каракеткен
714
26057
2786
6
Аппарат акима селького округа Тан
620
16550
3000
7
Аппарат акима сельского округа Макпалкол
870
19473
1000
8
Аппарат акима сельского округа Жанадария
479
10761
1000
9
Аппарат акима сельского округа Мырзабай ахун
685
1000
10
Аппарат акима сельского округа Жанаталап
663
13346
1000
Всего
7995
160786
36431
Приложение 3 к решению Жалагашского районного маслихата от “09” августа 2019 года №44-1
Приложение 7 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Текущие целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
3 084 389
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62465
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
484326
Развития рынка труда в том числе:
253 497
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
87486
На реализацию плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
22189
На выплату государственной адресной социальной помощи в том числе:
578 428
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
123686
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов центрах занятости населения
6903
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
1007900
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
11428
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
30809
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
626 444
Капитальный ремонт средней школы №201 в поселке Жалагаш
338051
Капитальный ремонт здания "Жалагашская районная централизованная библиотечная система"
47126
Средний ремонт улицы Ы. Алтынсарина в поселке Жалагаш
26786
Средний ремонт улицы Т. Жургенова в поселке Жалагаш
45691
Средний ремонт улицы Конституции в поселке Жалагаш
14358
Средний ремонт улицы И.Кабылова в поселке Жалагаш
41560
Средний ремонт улицы С.Калыбаева в поселке Жалагаш
41864
Средний ремонт улицы Н.Мырзалиева в поселке Жалагаш
71008
Приложение 4 к решению Жалагашского районного маслихата от “09” августа 2019 года №44-1

Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 8- қосымша
2019 жылға арналған аудан бюджетіне республикалық бюджеттен қаралған нысаналы даму трансферттері
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы
961 215,4
Жаңадария елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
124285,5
Темірбек Жүргенов елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
320711,2
Аққыр елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту

Приложение 8 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Целевые трансферты на развитие предусмотренные из республиканского бюджета в районный бюджет на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
961 215,4
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанадария
124285,5
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Темирбек Жургенов
320711,2
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Аккыр

208824,7
"Самара-Шымкент-Мадениет-Мақпалкол-Жаңаталап-Аққыр" жолындағы Оңтүстік коллектор көпірін қайта жаңғырту
138671
Жаңа қоныс елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
84361
Далдабай елді мекенінің сумен жабдықтау жүйелерін қайта жаңғырту
84362
Жалағаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы “09” тамыздағы №44-1 шешіміне 5-қосымша
Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы “21” желтоқсандағы №34-1 шешіміне 12-қосымша
2019 жылдарға арналған бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы

208824,7
Реконструкция моста Южный коллектор трассы "Самара-Шымкент-Мадениет-Макпалкол-Жанаталап-Аккыр"
138671
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Жанаконыс,
84361
Реконструкция систем водоснабжения в населенном пункте Далдабай
84362
Приложение 5 к решению Жалагашского районного маслихата от “09” августа 2019 года № 44-1
Приложение 12 к решению Жалагашского районного маслихата от “21” декабря 2018 года №34-1
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2019 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге (мың теңге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего