"Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 ақпандағы № 309 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 14 ақпанда № 6693 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 300 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6632 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Кент және ауылдық округтердің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері 1-33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 530 232,2 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 220 798,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 98 619,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 122 807,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 268 842 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 112 242 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 91 144 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 163 403 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 126 986 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 116 285 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 128 113,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 80 992 мың теңге;
салықтық түсімдер – 134 225 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 93 658 мың теңге;
Шалқия кенті – 6 690 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 3 985 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 5 419 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 4 336 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 3 635 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 4 492 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 3 142 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 2 646 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 3 464 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 2 758 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 960 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 100 мың теңге;
Шалқия кенті – 0;
Келінтөбе ауылдық округі – 715 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 0;
Қожакент ауылдық округі – 0;
Сунақата ауылдық округі – 0;
Төменарық ауылдық округі – 79 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 0;
Ақүйік ауылдық округі – 0;
Бесарық ауылдық округі – 36 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года №300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 11 февраля 2019 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 февраля 2019 года № 6693. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 300 "О бюджетах поселков и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6632, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджеты поселка и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1-33, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 530 232,2 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 220 798,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 98 619,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 122 807,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 268 842 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 112 242 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 91 144 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 163 403 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 126 986 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 116 285 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 128 113,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 80 992 тысяч тенге;
налоговые поступления – 134 225 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 93 658 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 6 690 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 3 985 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 5 419 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 4 336 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 3 635 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 4 492 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 3 142 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 2 646 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 3 464 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 2 758 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 960 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 100 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 0;
сельский округ Келинтобе – 715 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 0;
сельский округ Кожакент – 0;
сельский округ Сунаката – 0;
сельский округ Томенарык – 79 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 0;
сельский округ Акуйик – 0;
сельский округ Бесарык – 36 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсімі – 2 395 047,2 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 127 040,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 91 929,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 118 107,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 263 423 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 107 906 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 87 509 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 158 832 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 123 844 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 113 639 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 124 613,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 78 204 мың теңге;
2) шығындар – 2 533 293,8 мың теңге, оның ішінде:
Жаңақорған кенті – 1 220 798,2 мың теңге;
Шалқия кенті – 98 619,1 мың теңге;
Келінтөбе ауылдық округі – 123 831,1 мың теңге;
Аққорған ауылдық округі – 268 842 мың теңге;
Қожакент ауылдық округі – 113 086,6 мың теңге;
Сунақата ауылдық округі – 91 144 мың теңге;
Төменарық ауылдық округі – 163 403 мың теңге;
Сүттіқұдық ауылдық округі – 126 986 мың теңге;
Ақүйік ауылдық округі – 117 478 мың теңге;
Бесарық ауылдық округі – 128 113,8 мың теңге;
Жаңарық ауылдық округі – 80 992 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0.

поступление трансфертов – 2 395 047,2 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 127 040,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 91 929,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 118 107,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 263 423 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 107 906 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката– 87 509 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 158 832 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 123 844 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 113 639 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 124 613,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 78 204 тысяч тенге;
2) затраты – 2 533 293,8 тысяч тенге, в том числе:
поселок Жанакорган – 1 220 798,2 тысяч тенге;
поселок Шалхия – 98 619,1 тысяч тенге;
сельский округ Келинтобе – 123 831,1 тысяч тенге;
сельский округ Аккорган – 268 842 тысяч тенге;
сельский округ Кожакент – 113 086,6 тысяч тенге;
сельский округ Сунаката – 91 144 тысяч тенге;
сельский округ Томенарык – 163 403 тысяч тенге;
сельский округ Суттикудык – 126 986 тысяч тенге;
сельский округ Акуйик – 117 478 тысяч тенге;
сельский округ Бесарык – 128 113,8 тысяч тенге;
сельский округ Жанарык – 80 992 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0;

7) бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 92 832 мың теңге".
2. Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХ сессиясының төрағасы
А. Налибаев
Жаңақорған аудандық мәслихатының
хатшысы
Е. Ильясов

7) используемые остатки бюджетных средств – 92 832 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной ХХХ сессии
Жанакорганского районного маслихата
А.Налибаев
Секретарь Жанакорганского районного
маслихата
Е.Ильясов