2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 14 наурыздағы № 752 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 6733 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 14 марта 2019 года № 752. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 марта 2019 года № 6733. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2019 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жаңақорған ауданы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі Ғ. Әміреев
Жаңақорған ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "14" наурыздағы
№ 752 қаулысына қосымша
2019 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квоталар
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердіңтізімдік саны (адам)
Жұмыскерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Ж.Кыдыров атындағы № 54 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
92
2
2
2
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Төлепберген Әбдірашев атындағы № 239 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
73
2
1
3
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің Н.Илялетдинов № 169 атындағы жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
159
3
5
4
"Жаңақорған ауданының білім бөлімінің № 184 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
94
2
2

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2019 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жанакорганского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района Ғ. Әміреев
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского
района от "14" марта 2019 года № 752
Квоты рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 54 имени Ж.Кдырова отдела образования Жанакорганского района"
92
2
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 239 имени Толепбергна Абдрашева отдела образования Жанакорганского района"
73
2
1
3
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа № 169 имени Н.Илялетдинова отдела образования Жанакорганского района"
159
3
5
4
Коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа № 184 отдела образования Жанакорганского района"
94
2
2