2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 383 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 6760 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7, 8, 9) - тармақшаларына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 3 апреля 2019 года № 383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 апреля 2019 года № 6760. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктами 7, 8, 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в разрезе на 2019 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Ә. Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "3" сәуірдегі №383 қаулысына 1-қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Пробация қызметі есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1
"Компания Гежуба Шиелі Цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Шиелийского района А. Оразбекулы
Приложение 1 к постановлению акимата Шиелийского района от "3" апреля 2019 года №383
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания Гежуба Шиели Цемент"

380
0,2 %
1
2
"РУ-6" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
412
0.2 %
1
3
"Семізбай-U" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
200
0.5 %
1
4
"Алтын дән" шаруа қожалығы
20
5 %
1
5
"Төңкеріс К" шаруа қожалығы
108
0,9 %
1
Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "3" сәуірдегі №383 қаулысына 2-қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1
"Компания Гежуба Шиелі Цемент" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
380
0,2 %
2
Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "3" сәуірдегі №383 қаулысына 3-қосымша
2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының саны
1
Қызылорда облысының білім басқармасының "Шиелі индустриалды – аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
110
0,9 %
1

380
0,2 %
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "РУ-6"
412
0,2 %
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "Семизбай-U"
200
0,5 %
1
4
Крестьянское хозяйство "Алтын дән"
20
5 %
1
5
Крестьянское хозяйство "Тонкерис К"
108
0,9 %
1
Приложение 2 к постановлению акимата Шиелийского района от "3" апреля 2019 года №383
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания Гежуба Шиели Цемент"
380
0,2 %
2
Приложение 3 к постановлению акимата Шиелийского района от "3" апреля 2019 года №383
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шиелийский индустриально-аграрный колледж" управления образования Кызылординской области
110
0,9%
1