2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 сәуірдегі № 382 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 сәуірде № 6761 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына сәйкес Шиелі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год
Постановление акимата Шиелийского района Кызылординской области от 3 апреля 2019 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 апреля 2019 года № 6761. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Шиелийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Шиелі ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шиелі ауданының әкімі Ә. Оразбекұлы
Шиелі ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "3" сәуірдегі №382 қаулысына қосымша
2019 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота (ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан)
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
Шиелі аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Бестам ауылдық округ бөлімшесі
11
2%
1
2
"Шиелі ауданының білім бөлімінің А.С.Пушкин атындағы №46 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1. Установить квоты рабочих мест для инвалидов на 2019 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Шиелийского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Оразбекулы
Приложение к постановлению акимата Шиелийского района от "3" апреля 2019 года №382
Квота рабочих мест для инвалидов на 2019 год (от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное учреждение Шиелийский районный спортивный клуб коммунального государственного учреждения отдел физической культуры и спорта Шиелийского района" отделение аульного округа Бестам
11
2%
1
2
Коммунальное государственное учреждение Шиелийского районного отдела образования "Школа-лицей №46 имени А.С.Пушкина