"Шиелі ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қазандағы №29/15 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 39/6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 сәуірде № 6767 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5тармағына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Шиелі ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 6466 нөмірімен тіркелген, "Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 29 қазанда жарияланған) Шиелі аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 4 қазандағы № 29/15 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы М.Салқынбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық

О признании утратившим силу решения Шиелийского районного маслихата от 4 октября 2018 года №29/15 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шиелийского района"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 10 апреля 2019 года № 39/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 апреля 2019 года № 6767
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 4 октября 2018 года № 29/15 "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шиелийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6466, опубликовано эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 29 октября 2018 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
М.Салкынбаев
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык