Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 46 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 наурызда № 3842 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.Қ. Ережепов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Н.И. Қилыбайға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2019 жылғы "15" 03
№ 46 қаулысына қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 46 "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2370 болып тіркелген, 2014 жылы 31 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 234 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 46 "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттiк мeкeмeciнің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2516 болып тіркелген, 2014 жылы 17 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 142 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 46 "Маңғыстау облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттiк мeкeмeciнің ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2730 болып тіркелген, 2015 жылы 9 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 15 марта 2019 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 марта 2019 года № 3842
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мангистауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" (Ережепов Б.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мангистауской области Килыбай Н.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тугжанов
Приложение к постановлению
акимата Мангистауской области
от "15" 03. 2019
года № 46
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
1. Постановление акимата Мангистауской области от 13 марта 2014 года № 46 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2370, опубликовано 31 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Мангистауской области от 26 сентября 2014 года № 234 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 13 марта 2014 года № 46 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2516, опубликовано 17 ноября 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Мангистауской области от 8 мая 2015 года № 142 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 13 марта 2014 года № 46 "Об утверждении положения государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2730, опубликовано 9 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").