Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 40 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 7/95 "Бейнеу ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 260 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 32/389 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 желтоқсанда № 4055 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына сәйкес және Бейнеу аудандық мәслихаты мен Бейнеу ауданы әкімдігінің пікірлерін ескере отырып, Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "Бейнеу ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 40 және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 7/95 бірлескен қаулысы мен шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3309 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
4 тармақ келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Әкімшілік орталығы Құркөл ауылы болатын Бейнеу ауданының Есет селолық округі Есет ауылы болып қайта құрылсын.".
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы бірлескен қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Н.И. Қилыбайға жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі С. Трумов
Сессия төрағасы А. Салманов
Маңғыстау облыстық мәслихатының хатшысы Н. Тумышев

О внесении изменения в совместное постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2017 года № 40 и решение Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/95 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Бейнеуского района"
Постановление акимата Мангистауской области от 11 декабря 2019 года № 260 и решение Мангистауского областного маслихата от 10 декабря 2019 года № 32/389. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 декабря 2019 года № 4055
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения Бейнеуского районного маслихата и акимата Бейнеуского района, акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мангистауский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата Мангистауской области от 23 февраля 2017 года № 40 и решение Мангистауского областного маслихата от 23 февраля 2017 года № 7/95 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Бейнеуского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3309, опубликовано 12 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 4 изложить в новой редакции следующего содержания:
"4. Преобразовать Есетский сельский округ Бейнеуского района с административным центром село Коркол в село Есет.".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Килыбай Н.И.
4. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области С. Трумов
Председатель сессии А. Салманов
Секретарь Мангистауского областного маслихата Н. Тумышев