2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 46 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қаңтарда № 3776 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Ақтау қаласы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Өмірзақ ауылы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
3. "Ақтау қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Тулебаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Көшмағанбетовқа жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 14 января 2019 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 17 января 2019 года № 3776
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по городу Актау, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по селу Умирзак, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Актауский городской отдел образования" (С.Тулебаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Т.Кушмаганбетова.

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Ниязов
Ақтау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 14 қаңтары № 46
қаулысына 1 қосымша
Ақтау қаласы бойынша 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымда рындағы топтар
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар)
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге бір айда жұмсалатын шығындардың орташа құны (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар), теңге
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (жеке меншік, мемлекеттік мектепке дейінгі ұйымдар), теңге
Бала бақша
Мектеп жанын дағы толық күн болатын шағын- орта лықтар
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын- орта лықтар
Бала бақша
Мектеп жанын дағы толық күн болатын шағын- орта лықтар
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын- орта лықтар
Бала бақша
Мектеп жанын дағы толық күн болатын шағын- орта лықтар
Толық күн болатын мектепке дейінгі шағын- орта лықтар

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ниязов
Приложение 1
к постановлению акимата города Актау
от 14 января 2019 года № 46
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год по городу Актау
Группы в организациях дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения (частные, государственные дошкольные организации)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (частные, государственные дошкольные организации), тенге
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (частные, государственные дошкольные организации), тенге
Детс кий сад
Мини-центр с полным днем пребы вания при школе
Дошколь ный мини-центр с полным днем пребы вания
Детс кий сад
Мини-центр с полным днем пребы вания при школе
Дошколь ный мини-центр с полным днем пребы вания
Детс кий сад
Мини-центр с пол ным днем пребы вания при школе
Дошколь ный мини-центр с полным днем пребы вания