Ақтау қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 1751 "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 24 шілдедегі № 1715 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 3956 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 маусымдағы № 03-04/1065 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 28.06.2021 № 03-04/1065 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңдарына сәйкес, сонымен қатар Маңғыстау облысының әділет департаментінің 2019 жылғы 21 қаңтардағы № 10-11-135 ұсынысының негізінде, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиеленушілерінің жекелеген санаттарын тегін тамақтандыруды ұйымдастыру туралы" Ақтау қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі №1751 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3163 болып тіркелген, 2016 жылдың 3 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
кіріспесі келесідей мазмұнда жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 12 наурыздағы № 320 "Әлеуметтiк көмек көрсетiлетiн азаматтарға әлеуметтiк көмектiң мөлшерiн, көздерiн, түрлерiн және оны беру қағидаларын бекiту туралы" қаулысына сәйкес, Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. "Ақтау қалалық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі (С.Д. Тулебаева) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласының әкімінің орынбасары Т. Садвакасовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қаласының әкімі Ғ. Ниязов

О внесении изменения в постановление акимата города Актау от 27 сентября 2016 года № 1751 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников государственных дошкольных организаций образования"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 24 июля 2019 года № 1715. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 июля 2019 года № 3956. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 28 июня 2021 года № 03-04/1065
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Актау Мангистауской области от 28.06.2021 № 03-04/1065 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 27 июля 2007 года "Об образовании", а также на основании представления департамента юстиции Мангистауской области от 21 января 2019 года № 10-11-135, акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 27 сентября 2016 года № 1751 "Об организации бесплатного питания отдельным категориям воспитанников государственных дошкольных организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3163, опубликовано 3 ноября 2016 года в информационно-прававой системе "Әділет") следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции следующего содержания:
"В соответствии с Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 марта 2012 года № 320 "Об утверждении размеров, источников, видов и Правил предоставления социальной помощи гражданам, которым оказывается социальная помощь", акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Государственному учреждению "Актауский городской отдел образования" (С.Д. Тулебаева) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Садвакасова Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Актау Г. Ниязов