2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 39/458 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 4095 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 908 525 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 19 784 897 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 74 444 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 241 038 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 808 146 мың теңге;
2) шығындар – 25 461 702 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 791 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13 879 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 800 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 800 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 380 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 380 968 мың теңге;
қарыздар түсімі – 1 375 683 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13 879 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 164 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 51/561 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілері мен мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы - 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 59,9 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы - 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық – 59,8 пайыз.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер енгізілді- Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 18.03.2020 № 41/476 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.05.2020 № 43/497 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.09.2020 № 48/544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2020 № 51/561 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

О городском бюджете на 2020 - 2022 годы
Решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 25 декабря 2019 года № 39/458. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 января 2020 года № 4095.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 908 525 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 19 784 897 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 74 444 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 241 038 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 808 146 тысяч тенге;
2) затраты – 25 461 702 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 791 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13 879 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 800 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 800 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 380 968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 380 968 тысяч тенге;
поступление займов – 1 375 683 тысячи тенге;
погашение займов – 13 879 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 164 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 51/561 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что нормативы распределения доходов в городской бюджет на 2020 год установлены в следующих размерах:
1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора - 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 59,9 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
5) социальный налог – 59,8 процентов.
Сноска. Пункт 2 с изменениями внесенными решениями Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 18.03.2020 № 41/476 (вводится в действие с 01.01.2020); от 06.05.2020 № 43/497 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.09.2020 № 48/544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.11.2020 № 51/561 (вводится в действие с 01.01.2020).

3. 2020 жылға арналған қалалық бюджеттен ауылдардың бюджеттеріне 1 265 099 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Теңге ауылы – 398 311 мың теңге;
Қызылсай ауылы – 279 812 мың теңге;
Рахат ауылы – 586 976 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 51/561 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте қолдану тәртібі Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер мен кредиттердің көзделгені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
3) мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
4) мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
5) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
6) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
7) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге;
8) мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
9) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
10) еңбекақы төлемін ішінара субсидиялауға;
11) жастар практикасына;
12) "Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге;
13) көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыруға;
14) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер;
15) Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу.
16) дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді- Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 11.09.2020 № 48/544 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2020 № 51/561 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4-1. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте қолдану тәртібі Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын республикалық бюджеттен және ішкі қарыздардың қаражаты есебінен облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін:
қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу.

3. Учесть, что из городского бюджета на 2020 год в бюджеты сел выделена субвенция в сумме 1 265 099 тысяч тенге, в том числе:
села Тенге – 398 311 тысяч тенге;
села Кызылсай – 279 812 тысяч тенге;
села Рахат – 586 976 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 51/561 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты и кредиты из республиканского бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города Жанаозен:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
3) на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
4) на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
5) на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
6) на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
7) на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальное услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
8) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
9) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
10) на частичное субсидирование заработной платы;
11) на молодежную практику;
12) на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025";
13) на реализацию приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
14) на бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов.
15) возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан.
16) на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.
Сноска. Пункт 4 с изменениями внесенными решениями Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 11.09.2020 № 48/544 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.11.2020 № 51/561 (вводится в действие с 01.01.2020).
4-1. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и из областного бюджета за счет средств внутренних займов, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города Жанаозен:
ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов.

Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды – Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 06.05.2020 № 43/497 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 жылға арналған қалалық бюджетте қолдану тәртібі Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысының негізінде айқындалатын республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға;
"Ауыл ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 06.05.2020 № 43/497 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 06.05.2020 № 43/497 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть, что в городском бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета, порядок использования которых определяются на основании постановления акимата города Жанаозен:
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах;
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл ел бесігі".
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 06.05.2020 № 43/497 (вводится в действие с 01.01.2020).

6. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 75 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 27.11.2020 № 51/561 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 75 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 51/561 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2020 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Н. Худибаев).
9. "Жаңаөзен қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Ермуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально - экономического развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищного и коммунального хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Н. Худибаев).
9. Государственному учреждению "Аппарат Жанаозенского городского маслихата" (руководитель аппарата А. Ермуханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

672 352
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 115
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1 331 886
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
69 465
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
366 595
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
366 595
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
49 597
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
49 597
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 387 308
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 372 419
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 331
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
756 632
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
20 280
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
616 548
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 936
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
559 948
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 985
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 288
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27 941
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкесмұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
235 463
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54 067
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 479
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 479
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылық бөлімі
11 410
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру

672 352
012
Капитальные расходы государственного органа
0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 115
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1 331 886
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 465
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
366 595
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
366 595
467
Отдел строительства района (города областного значения)
49 597
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
49 597
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 387 308
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 372 419
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 331
002
Программа занятости
756 632
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
20 280
005
Государственная адресная социальная помощь
616 548
006
Оказание жилищной помощи
3 936
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
559 948
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 985
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 288
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 941
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
235 463
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54 067
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 479
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 479
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
11 410
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь

377 715
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
26 247
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
26 247
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
231 772
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
231 772
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
49 635
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 858
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 210
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 567
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39 812
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 812
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
30 249
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 249
02
Қорғаныс
30 993
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
30 993
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
30 993
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
69 644
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 366
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
26 366
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
43 278
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 278
04
Білім беру
11 738 657
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
11 324 852
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
73 657
003
Жалпы білім беру
8 716 360
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
462 180
006
Балаларға қосымша білім беру
216 315
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
588 382
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
33 097
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

377 715
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
26 247
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
26 247
122
Аппарат акима района (города областного значения)
231 772
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
231 772
452
Отдел финансов района (города областного значения)
49 635
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
42 858
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 210
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 567
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39 812
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
39 812
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
30 249
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
30 249
02
Оборона
30 993
122
Аппарат акима района (города областного значения)
30 993
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
30 993
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
69 644
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 366
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
26 366
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
43 278
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
43 278
04
Образование
11 738 657
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 324 852
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
73 657
003
Общеобразовательное обучение
8 716 360
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
462 180
006
Дополнительное образование для детей
216 315
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
588 382
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 097
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей