Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 28/229 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 2 тамыздағы № 32/259 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 тамызда № 3970 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 32/256 "Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 28/227 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3963 болып тіркелген) сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеті туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 28/229 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3805 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, ауылдық округтің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 638 059,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 165 070,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 825,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 1 463 164,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 672 028,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 969,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 33 969,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 33 969,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 23 января 2019 года № 28/229 " О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2019 - 2021 годы
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 2 августа 2019 года № 32/259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 9 августа 2019 года № 3970
В соответствии c Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Тупкараганского районного маслихата от 23 июля 2019 года № 32/256 "О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 23 января 2019 года № 28/227 "О районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3963), Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 23 января 2019 года № 28/229 "О бюджете города районного значения, сел, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3805, опубликовано 5 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города районного значения, сел, сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 ,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1)доходы – 1 638 059,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 165 070,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 825,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 463 164,7 тысяч тенге;
2)затраты – 1 672 028,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 969,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) - 33 969,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 33 969,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2. 2019 жылға арналған ауылдық маңызы бар қала, ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен 1 463 164,7 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Ақшұқыр ауылына – 479 538,7 мың теңге;
Баутин ауылына – 174 259,7 мың теңге;
Сайын Шапағатов ауылдық округіне – 298 232,2 мың теңге;
Таушық ауылына – 171 635,3 мың теңге;
Форт-Шевченко қаласына – 339 498,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10 және 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Кельбетова Э.) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түпқараған аудандық мәслихатының бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Озгамбаев К.) жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасының өкілеттігін жүзеге асырушы,
Түпқараған аудандық мәслихатының хатшысы А. Досанова
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 2 тамыздағы
№ 32/259 шешіміне
1 қосымша
Түпқараған аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 қаңтардағы
№ 28/229 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Ақшұқыр ауылының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1.Кiрiстер

"2. Учесть, что из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сел, сельского округа на 2019 год выделена субвенция в сумме 1 463 164,7 тысяч тенге, в том числе:
селу Акшукур – 479 538,7 тысяч тенге;
селу Баутино – 174 259,7 тысяч тенге;
сельскому округу Сайын Шапагатова – 298 232,2 тысяч тенге;
селу Таушык – 171 635,3 тысяч тенге;
городу Форт-Шевченко – 339 498,8 тысяч тенге.";
приложение 1, 4, 7, 10 и 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (руководитель аппарата Кельбетова Э.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Тупкараганского районного маслихата по вопросам бюджета (председатель комиссии Озгамбаев К.).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Осуществляющий полномочия председателя сессии,
секретарь Тупкараганского районного маслихата А. Досанова
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 2 августа 2019 года № 32/259
Приложение 1
к решению Тупкараганского
районного маслихата
от 23 января 2019 года № 28/229
Бюджет села Акшукур на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1. Доходы