"ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамының Қостанай өндірістік филиалына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 523 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 желтоқсанда № 8818 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 16-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Магистральдық құбыр туралы" 2012 жылғы 22 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамының Қостанай өндірістік филиалына "Тобыл кенті - Әулиекөл ауылы" жоғары қысымды магистральдық газ құбырының желілік бөлігін орналастыру және пайдалану мақсатында Әулиекөл ауданының аумағында орналасқан жалпы көлемі 188,83 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін
2. "ҚазТрансГаз Аймақ" акционерлік қоғамының Қостанай өндірістік филиалына "Тобыл кенті - Әулиекөл ауылы" жоғары қысымды магистральдық газ құбырының желілік бөлігін орналастыру және пайдалану мақсатында Бейімбет Майлин ауданының аумағында орналасқан жалпы көлемі 178,98 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін
3. "Қостанай облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мухамбетов

Об установлении публичного сервитута Костанайскому производственному филиалу акционерного общества "КазТрансГаз Аймак"
Постановление акимата Костанайской области от 10 декабря 2019 года № 523. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2019 года № 8818
В соответствии со статьей 16, пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 13 Закона Республики Казахстан от 22 июня 2012 года "О магистральном трубопроводе", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить Костанайскому производственному филиалу акционерного общества "КазТрансГаз Аймак" публичный сервитут на земельном участке, расположенном на территории Аулиекольского района, общей площадью 188,83 гектаров в целях размещения и эксплуатации линейной части магистрального газопровода высокого давления "поселок Тобол – село Аулиеколь".
2. Установить Костанайскому производственному филиалу акционерного общества "КазТрансГаз Аймак" публичный сервитут на земельном участке, расположенном на территории района Беимбета Майлина, общей площадью 178,98 гектаров в целях размещения и эксплуатации линейной части магистрального газопровода высокого давления "поселок Тобол – село Аулиеколь".
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства и земельных отношений акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов