Мәслихаттың 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 355 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 8358 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 310 шешіміне (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 3 қаңтарда жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8198 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47343876,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 24662177,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 102354,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 4414240,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18165105,5 мың теңге;
2) шығындар – 55817314,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2018 года № 310 "О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 12 апреля 2019 года № 355. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2019 года № 8358. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата"О бюджете города Костаная на 2019-2021 годы" от 20 декабря 2018 года № 310 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8198) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Костаная на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47343876,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 24662177,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 102354,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4414240,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18165105,5 тысяч тенге;
2) затраты – 55817314,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8473438,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8473438,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 358746,9 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

5) дефицит (профицит) бюджета – -8473438,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8473438,1 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в сумме 358746,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

989439,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
989439,3
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
237948,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
60000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
256097,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9287,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
137760,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
84630,3
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
155460,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48255,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
317025,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
317025,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79502,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1488,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3834,5
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
178162,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
54039,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23455076,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
21975861,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
165745,6
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
45240,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
120505,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
21761647,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
14005155,1
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7756492,2
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
48469,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28510,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

989439,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
989439,3
002
Программа занятости
237948,5
006
Оказание жилищной помощи
60000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
256097,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9287,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
137760,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
84630,3
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
155460,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48255,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
317025,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
317025,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
79502,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1488,0
021
Капитальные расходы государственного органа
3834,5
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
178162,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
54039,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23455076,3
1
Жилищное хозяйство
21975861,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
165745,6
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
45240,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
120505,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
21761647,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
14005155,1
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7756492,2
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
48469,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
28510,0
003
Капитальные расходы государственного органа