Мәслихаттың 2018 жылғы 4 мамырдағы № 173 "Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 8 қазандағы № 263 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қазанда № 8694 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 288 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 29.01.2020 № 288 шешімімен (халық саны екі мың адамнан көп ауылдық округ үшін 01.01.2018 бастап және халық саны екі мың адам және одан аз ауылдар, ауылдық округтер үшін 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 39-3-бабы 3-1-тармағына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 4 мамырдағы № 173 шешіміне (2018 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7786 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген регламенттің 4-тармағының 11-абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын және тиісті аумақтарда орналасқан мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың басшыларын тағайындау бойынша ұсыныстар енгізу;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Лингер
Мәслихат хатшысы Б. Есмұханов

О внесении изменения в решение маслихата от 4 мая 2018 года № 173 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района Костанайской области"
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 8 октября 2019 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 октября 2019 года № 8694. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 29 января 2020 года № 288
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 29.01.2020 № 288 (вводится в действие для сельского округа с численностью населения более двух тысяч человек с 01.01.2018 и для сел, сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 3-1 статьи 39-3 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района Костанайской области" от 4 мая 2018 года № 173 (опубликовано 5 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7786) следующее изменение:
абзац 11 пункта 4 Регламента, утвержденного указанным решением изложить в новой редакции:
"внесение предложений по назначению руководителей государственных учреждений и организаций, финансируемых из местного бюджета и расположенных на соответствующих территориях;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Лингер
Секретарь маслихата Б. Есмуханов