Жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 74 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 8451 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17, 69-баптарына сәйкес Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына, талшықты - оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Қостанай облысы Амангелді ауданының аумағында орналасқан, жалпы алаңы 16,3445 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Амангелді ауданының жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Амангелді ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 16 мая 2019 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 мая 2019 года № 8451
В соответствии со статьями 17, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут в целях прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи на земельные участки общей площадью 16,3445 гектар, расположенные на территории Амангельдинского района Костанайской области.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел земельных отношений Амангельдинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Амангельдинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.