Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 8869 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қостанай облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесіне инженерлік желілер мен тораптарды жүргізу мен пайдалану мақсатында Қостанай облысы Әулиекөл ауданы Аманқарағай ауылдық округі Аманқарағай ауылының аумағында орналасқан жалпы көлемі 4,0485 және 5,6587 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Аманқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Әулиекөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің уақытша міндетін атқарушы Б. Исмаилов

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Аманкарагайского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области от 24 декабря 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 января 2020 года № 8869
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Аманкарагайского сельского округа Аулиекольского района РЕШИЛ:
1. Установить государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Костанайской области" публичный сервитут на земельные участки в целях прокладки и эксплуатации инженерных линий и сетей, расположенные на территории села Аманкарагай Аманкарагайского сельского округа Аулиекольского района Костанайской области общей площадью 4,0485 и 5,6587 гектар.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Аманкарагайского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Аулиекольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима сельского округа Б. Исмаилов