"Қазақтелеком" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы Фрунзе ауылы әкімінің 2019 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 қыркүйекте № 8663 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес Қамысты ауданы Фрунзе ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қазақтелеком" акционерлік қоғамына талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу мен пайдалану мақсатында Қамысты ауданы Фрунзе ауылы аумағында орналасқан, жалпы алаңы 1,38 гектар жер учаскесіне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің Фрунзе ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Қамысты ауданы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі В. Лисенков

Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Казахтелеком"
Решение акима села Фрунзе Камыстинского района Костанайской области от 19 сентября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 сентября 2019 года № 8663
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким села Фрунзе Камыстинского района РЕШИЛ:
1. Установить акционерному обществу "Казахтелеком" публичный сервитут на земельный участок общей площадью 1,38 гектар, расположенный на территории села Фрунзе Камыстинского района для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Фрунзе акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села В. Лисенков