Мәслихаттың 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 "Таран ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 қыркүйектегі № 309 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қыркүйекте № 8650 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 Жарлығына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Таран ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 (2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8229 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы";
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "аудандық мәслихат" сөз тіркесі "ауданның мәслихаты" деп ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков

О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2018 года № 241 "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол Тарановского района на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 4 сентября 2019 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 сентября 2019 года № 8650. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области", маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сельских округов, поселка Тобол Тарановского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 241 (опубликовано 9 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8229) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы";
в преамбуле указанного решения словосочетание "районный маслихат" заменить на "маслихат района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района С. Сапабеков