Мәслихаттың 2014 жылғы 30 қазандағы № 235 "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 311 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 8678 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 383 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 15.05.2020 № 383 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 Жарлығына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Мүгедектер қатарындағы кемтар балаларды үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу туралы" 2014 жылғы 30 қазандағы № 235 шешіміне (2014 жылғы 27 қарашада "Маяк" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5164 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесінде "аудандық мәслихат" сөз тіркесі "ауданның мәслихаты" деп ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 2-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алуды "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі жүргізеді;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков

О внесении изменений в решение маслихата от 30 октября 2014 года № 235 "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23 сентября 2019 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 сентября 2019 года № 8678. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 15 мая 2020 года № 383
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 15.05.2020 № 383 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области", маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О возмещении затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа инвалидов" от 30 октября 2014 года № 235 (опубликовано 27 ноября 2014 года в газете "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5164) следующие изменения:
в преамбуле указанного решения словосочетание "районный маслихат" заменить на "маслихат района";
подпункт 1) пункта 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) возмещение затрат на обучение производится государственным учреждением "Отдел занятости и социальных программ акимата района Беимбета Майлина";".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района С. Сапабеков