Мәслихаттың 2018 жылғы 17 тамыздағы № 213 "Таран ауданы Таран ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 319 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 8721 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 23 қаңтардағы № 352 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.01.2020 № 352 шешімімен (халық саны екі мың адамнан көп кент, ауылдық округтер үшін 01.01.2018 бастап, халық саны екі мың адам және оданда азырақ ауылдық округтер үшін 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы мен Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 20 және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 349 "Қостанай облысы Таран ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" бірлескен қаулысы және шешіміне сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Таран ауданы Таран ауылдық округінің жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 17 тамыздағы № 213 (2018 жылғы 14 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8031 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбында және барлық мәтін бойынша "Таран ауданы Таран ауылдық округінің", "аудандық мәслихат", "аудандық мәслихатының" сөз тіркестері "Бейімбет Майлин ауданы Әйет ауылдық округінің", "ауданның мәслихаты", "аудандық мәслихат" деп ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Курмангалиев
Аудан мәслихатының хатшысы С. Сапабеков

О внесении изменений в решение маслихата от 17 августа 2018 года № 213 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Тарановского сельского округа Тарановского района"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 24 октября 2019 года № 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 октября 2019 года № 8721. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23 января 2020 года № 352
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.01.2020 № 352 (вводится в действие для поселка, сельских округов с численностью населения более двух тысяч человек с 01.01.2018 и для сельских округов с численностью населения две тысячи и менее человек с 01.01.2020).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области" и совместным постановлением акимата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 20 и решением маслихата Костанайской области от 12 декабря 2018 года № 349 "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц Тарановского района Костанайской области", маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Тарановского сельского округа Тарановского района" от 17 августа 2018 года № 213 (опубликовано 14 сентября 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8031) следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения словосочетания "Тарановского сельского округа Тарановского района", "районный маслихат", "районного маслихата" заменить на "сельского округа Әйет района Беимбета Майлина", "маслихат района", "маслихата района".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Курмангалиев
Секретарь маслихата района С. Сапабеков