Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі "2019 жылға субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы" № 85/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № 257/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 тамызда № 6527 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығымен бекітілген Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 4 сәуірдегі "2019 жылға субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялар нормаларын бекіту туралы" № 85/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6289 болып тіркелген, 2019 жылғы 11 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiнде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. С. Батановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бакауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2019 жылғы " " ________
№___ қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2019 жылғы "4" сәуірдегі
№ 85/2 қаулысымен
бекітілді
2019 жылға арналған субсидияланатын тыңайтқыштар
түрлерінің тізбесі және сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың
1 тоннасына (килограмм, литр) субсидиялар нормалары
Р/с №
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерi
Тыңайтқыштағы пәрменді заттар құрамы, %
Өлшем бірлігі
Бір бірлікке арналған субсидиялардың нормалары, теңге
Азоттық тыңайтқыштар
1
Аммиак селитрасы
N-34,4
тонна
35000
Аммиакты селитра
Б маркалы аммиакты селитра
2
Аммоний сульфаты
N-21
тонна
22768
Аммоний сульфаты
N-21, S-24
Кристалды аммоний сульфаты
N-21, S-24
Түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
В маркалы түйіршіктелген аммоний сульфаты
N-21, S-24
SiB маркалы аммоний сульфаты (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-21, S-24
Аммоний сульфаты 21% N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Б маркалы карбамид
N-46
N-46,2
SiB маркалы карбамид (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-46,2
4
Сұйық тыңайтқыштар КАС +

О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2019 года № 85/2 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 2019 год"
Постановление акимата Павлодарской области от 29 августа 2019 года № 257/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 августа 2019 года № 6527
В соответствии с Правилами субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 4 апреля 2019 года № 85/2 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6289, опубликовано 11 апреля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Батанова А. С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от " " _____ 2019 года № __
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от "4" апреля 2019 года № 85/2
Перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну
(килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2019 год
№ п/п
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении, %
Единица измерения
Нормы субсидий на одну единицу, тенге
Азотные удобрения
1
Аммиачная селитра
N-34,4
тонна
35000
Селитра аммиачная
Селитра аммиачная марки Б
2
Сульфат аммония
N-21
тонна
22768
Сульфат аммония
N-21, S-24
Сульфат аммония кристаллический
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный
N-21, S-24
Сульфат аммония гранулированный марки В
N-21, S-24
Сульфат аммония, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-21, S-24
Сульфат аммония 21% N+24%S
N-21
3
Карбамид
N-46
тонна
48000
N-46,2
N-46,3
N-46,6
Карбамид, марки Б
N-46
N-46,2
Карбамид, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-46,2
4
Жидкое удобрение КАС +

N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49107
Сұйық азот тыңайтқыштары (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
КАС-32 маркалы сұйық азот тыңайтқыштары
N-32
Сұйық азот тыңайтқыштары (КАС)
N аммонийлы-6,8,
N нитратты-6,8,
N амидты-13,5
Сұйық тыңайтқыштар "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорлы тыңайтқыштар
5
Жай суперфосфат
P-15
тонна
23750
Суперфосфат
P-19
6
Шилісай кен орнының форфоритті концентраты мен ұны
P-17
тонна
11058
7
Минералды тыңайтқыш - супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62500
N-12, P-52
Калийлі тыңайтқыштар
9
Электролитты хлорлы калий
K20-48
тонна
52500
Хлорлы калий
K2O-60
K20-48
SiB маркалы хлорлы калий (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
K20-43
Solumop маркалы калий хлориды
K2O-42, KCl-65
10
Тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, SO3-45
тонна
135000
Агрохимикат калий Сульфаты
K-53, S-18
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-51, SO3-46
Калий сульфаты
K2O-51, SO3-45
Калий сульфаты (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Калий сульфаты (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
SiB маркалы күкірт қышқылды калий ( түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
K2O-50
Минералды тыңайтқыш тазартылған күкірт қышқылды калий (калий сульфаты)
K2O-53, S-18
Минералды тыңайтқыш калий сульфаты
K20-50,5
Калий сульфаты (күкіртқышқылды калий)
K2O-52, SO4-53
Күрделі тыңайтқыштар
11
Фосфорлы-калийлі тыңайтқыштар
Р-27, К-4
тонна
25750
Р-27, К-5
12
NPK 15:15:15 маркалы нитроаммофоска
N-15, P-15, K-15
тонна
64750
15:15:15 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-тыңайтқыш
N-15, P-15, K-15
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералды тыңайтқыш (NPK-тыңайтқыш)
N-15, P-15, K-15
15:15:15 маркалы NPK-тыңайтқыш, азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска)
N-15, P-15, K-15
тонна
64750
Азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
1:1:1 (16:16:16) маркалы нитроаммофоска (азофоска) азотты-қышқылды ыдырау
N-16, P-16, K-16
16:16:16 маркалы NPK-тыңайтқыш, азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш-нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. 16:16:16 маркалы кешенді азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-16, P-16, K-16
NPK 16:16:16 маркалы нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16
SiB маркалы (түрлендірілген минералды тыңайтқыш) нитроаммофоска 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Кешенді азотты-фосфорлы-калийлі минералды тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш қоспалары)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
10:20:20 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-20, K- 20
13:19:19 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-13, P-19, K-19
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23
10:26:26 маркалы нитроаммофоска
N-10, P-26, K-26
10:26:26 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-10, P-26, K-26
Азот-фосфор-калийлі тыңайтқыш NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8
8:20:30 маркалы азотты-фосфорлы-калийлі тыңайтқыш
N-8, P-20, K- 30
13
14:14:23 маркалы нитроаммофоска

N-28-34, K2O-0,052,
SO3-0,046, Fe-0,04
тонна
49107
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N-32
N-28
N-30
N-34
Удобрение жидкое азотное, марка КАС-32
N-32
Удобрение жидкое азотное (КАС)
N аммонийный-6,8,
N нитратный-6,8,
N амидный-13,5
Жидкое удобрение "КАС-PS"
N-31, Р-1, S-1
Фосфорные удобрения
5
Суперфосфат простой
P-15
тонна
23750
Суперфосфат
P-19
6
Концентрат и мука фосфоритные Чилисайского месторождения
P-17
тонна
11058
7
Минеральное удобрение - супрефос
N-12, P2O5-24, Ca-14, Mg-0,5, SO3-25
тонна
65000
8
Аммофос
N-10, P-46
тонна
62500
N-12, P-52
Калийные удобрения
9
Калий хлористый электролитный
K20-48
тонна
52500
Калий хлористый
K2O-60
K20-48
Хлористый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K20-43
Хлорид калия марки Solumop
K2O-42, KCl-65
10
Калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, SO3-45
тонна
135000
Агрохимикат Сульфат калия
K-53, S-18
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-51, SO3-46
Сульфат калия
K2O-51, SO3-45
Сульфат калия (Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сульфат калия (Yara Tera Krista SOP)
K2O-52, SO3-45
Сернокислый калий, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
K2O-50
Минеральное удобрение калий сернокислый (сульфат калия) очищенный
K2O-53, S-18
Минеральное удобрение сульфат калия
K20-50,5
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52, SO4-53
Сложные удобрения
11
Фосфорно-калийное удобрение
Р-27, К-4
тонна
25750
Р-27, К-5
12
Нитроаммофоска марки NPK 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное (диаммофоска)
N-15, P-15, K-15
NPK-удобрение
N-15, P-15, K-15
Азотно-фосфорно-калийное комплексное минеральное удобрение (NPK-удобрение)
N-15, P-15, K-15
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 15:15:15
N-15, P-15, K-15
тонна
64750
Удобрение азотно-фосфорно-калийное нитроаммофоска (азофоска)
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска (азофоска) азотно-кислотного разложения марки 1:1:1 (16:16:16)
N-16, P-16, K-16
Удобрение азотно-фосфорно-калийное-нитроаммофоска (азофоска), NPK-удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска. Комплексное азотно-фосфорно-калийное удобрение марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска марки NPK 16:16:16
N-16, P-16, K-16
Нитроаммофоска 16:16:16, марки SiB (модифицированное минеральное удобрение)
N-16, P-16, K-16
Комплексное азотно-фосфорно-калийное минеральное удобрение (тукосмеси NPK)
N-16, P-16, K-16
N-13, P-19, K-19
N-20, P-14, K-20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 10:20:20
N-10, P-20, K- 20
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 13:19:19
N-13, P-19, K-19
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23
Нитроаммофоска, марки 10:26:26
N-10, P-26, K-26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марки 10:26:26
N- 10, P-26, K- 26
Удобрение азотно-фосфорно-калийное NPK-1 (диаммофоска)
N-10, P-26, K-26
Нитроаммофоска марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8
Удобрение азотно-фосфорно-калийное, марки 8:20:30
N-8, P-20, K- 30
13
Нитроаммофоска марки 14:14:23

28527
18
Құрамында фосфор-күкірті бар тыңайтқыш (PS-тыңайтқыш)
Р2О5-11,0, SO3-10,0,
СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23592
19
NP+S = 20:20+14 маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
тонна
67500
20:20 маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-14
20:20 маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш
N-20, P-20, S-8-14
Азот-фосфор-күкірт құрамды күрделі тыңайтқыш (NP+S-тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-12
NP+S=16:20+12 маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш
N-16, P-20, S-12
SiB маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-20, P-20, S-14
SiB маркалы азот-фосфор-күкірт құрамды тыңайтқыш (түрлендірілген минералды тыңайтқыш)
N-12, P2O5-24, СаО-14, Mg-0,5, SО3- 25
20
Арнайы суда еритін А маркалы моноаммонийфосфат
N-12, P-61
тонна
178500
Жемшөптік моноаммонийфосфат
Моноаммонийфосфат (МАР)
Суда еритін кристалды А, Б маркалы моноаммонийфосфат
N-12, P-60
Суда еритін кристалды А, Б маркалы моноаммонийфосфат
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Моноаммонийфосфат тазартылған
N-12, P2O-61
21
Тыңайтатын диаммонийфосфат
N-18, P-47
тонна
75000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330500
Монокалий фосфат
Минералды тыңайтқыш монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минералды тыңайтқыш калий монофосфаты
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Krista MKP тыңайтқыш (монокалий фосфат)
P2O-52, K20-34
Yara Tera Krista MKP тыңайтқыш (монокалий фосфат)
P2O-52, K20-34
Монокалий фосфат NPK тыңайтқыш 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
МКР тыңайтқыш
P-52, K-34
тонна
330500
Калий монофосфаты Haifa
P2O5-52, K20-34
Микротыңайтқыштар
23
"МЭРС" микротыңайтқышы" құрамында микроэлементтері бар қоректендіретін ерітінділер
фитоқосылыс Fe-2,5, фитоқосылыс Mo-2,0, фитоқосылыс Cu-1,0, фитоқосылыс Zn-2,5, фитоқосылыс Mn- 1,0, фитоқосылыс Сo-0,5, фитоқосылыс B-0,5
литр
2008,9
24
Тыңайтқыш Yara Liva Calcinit (кальций нитраты)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105600
Концентратты кальций нитраты
N-17, CaO-32
А маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-14,9, CaO-27,0
Б маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-14,5, CaO-26,3, B-0,3
В маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-13,9, K2O-3,0, CaO-26,0
Г маркалы кальций нитраты (кальцийлы селитра)
N-12,0, CaO-23,8
Минералды тыңайтқыш кальций нитраты
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Кальцийлы селитра Haifa
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минералды тыңайтқыш Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамидті-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

28527
18
Фосфор-сера содержащее удобрение (РS-удобрение)
Р2О5-11,0, SO3-10,0, СаО-13,5, MgO-0,45
тонна
23592
19
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=20:20+14
N-20, P-20, S-14
тонна
67500
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-14
Удобрение сложное азотно-фосфорное серосодержащее марки 20:20
N-20, P-20, S-8-14
Удобрение сложное азотно-фосфорно-серосодержащие (NP+S-удобрение)
N-20, P-20, S-12
Удобрение азотно-фосфорное серосодержащее, марки NP+S=16:20+12
N-16, P-20, S-12
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-20, P-20, S-14
Азотно-фосфорное серосодержащее удобрение, марки SiB (модицированное минеральное удобрение)
N-12, P2O5-24, СаО-14, Mg-0,5, SO3-25
20
Моноаммонийфосфат специальный водорастворимый, марки А
N-12, P-61
тонна
178500
Моноаммонийфосфат кормовой
Моноаммонийфосфат (МАР)
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический, марки А, Б
N-12, P-60
Моноаммонийфосфат водорастворимый кристаллический, марки А, Б
N-12, P-61
Моноаммонийфосфат
N-12, P2O5-61
Моноаммонийфосфат очищенный
N-12, P2O-61
21
Диаммонийфосфат удобрительный
N-18, P-47
тонна
75000
22
Агрохимикат монокалий фосфат
P-52, K-34
тонна
330500
Монокалий фосфат
Минеральное удобрение монокалийфосфат
P2O-52, K20-34
Минеральное удобрение монофосфат калия
P2O5-51,46-51,5, K20-33,8-34,0
Удобрение Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O-52, K20-34
Удобрение Yara Tera Krista MKP (монокалий фосфат)
P2O-52, K20-34
Удобрение монокалий фосфат NPK 0-52-34
P2O5-52,03, K20-34,26
Удобрение МКР
P-52, K-34
тонна
330500
Haifa Монофосфат калия
P2O5-52, K20-34
Микроудобрения
23
Растворы микроэлементсодержащие питательные "Микробиоудобрения "МЭРС"
фитосоедение Fe-2,5, фитосоедение Mo-2,0, фитосоедение Cu-1,0, фитосоедение Zn-2,5
фитосоедение Mn-1,0,
фитосоедение Сo-0,5, фитосоедение B-0,5
литр
2008,9
24
Удобрение Yara Liva Calcinit (нитрат кальция)
N-15,5, NH4-1,1,
NO3-14,4, CaO-26,5
тонна
105600
Нитрат кальция концентрированный
N-17, CaO-32
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка А
N-14,9, CaO-27,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Б
N-14,5, CaO-26,3, B-0,3
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка В
N-13,9, K2O-3,0, CaO-26,0
Нитрат кальция (кальциевая селитра), марка Г
N-12,0, CaO-23,8
Минеральное удобрение нитрат кальция
N-15,5, Ca-18,8, NO3-14,4, NH3-1,1, CaO-26,3
Haifa Кальциевая селитра
N-15,5, NH4-1,1, NO3-14,4, CaO-26,5
25
Минеральное удобрение Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, N карбамидный-9,8, P2O5-18, K2O -18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
тонна

416500
Минералды тыңайтқыш Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2O5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2O5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Минералды тыңайтқыш Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7, N карбамидті-7,
P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01,
Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01,
Mo-0,002
Кешенді суда еритін микроэлементтермен NPK тыңайтқыш Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
YaraTera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон қоңыр)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
26
Yara Vita Rexolin D12 Темір хелаты DTPA тыңайтқышы
Fe-11,6
килограмм

416500
Минеральное удобрение Kristalon Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1,
P2O5-12, K2O-36, MgO-1,
SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01,
Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4,
P2O5-40, K2O-13, B-0,025,
Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04,
Zn-0,025, Mo-0,004
Минеральное удобрение Kristalon Cucumber 14-11-31
N-14, NO3-7,
N карбамидный-7, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,5, SO3-5, B-0,02, Cu-0,01, Fe-0,15, Mn-0,1, Zn-0,01, Mo-0,002
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Yara Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, CuO-0,1, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,004, Zn-0,025
26
Удобрение Yara Vita Rexolin D12 Хелат железа DTPA
Fe-11,6
килограмм

N-18, P2O5-0,66, K2O-4,4, SO3-3,6, Cu-0,8, Zn-0,8, B-0,6, Fe-0,6, Mn-0,6, Mo-0,012, Co-0,005, колофермин
литр
1 753,9
293
Кешенді минералды тыңайтқыш "Оракул"
"Оракул тұқым" маркасы
N-2,0, P2O5-9,9, K2O-6,5, SO3-5,7, Fe-1,5, Mn-1,5, Cu-0,54, Zn-0,54, B-0,18, Mo-0,04, Co-0,001, колофермин
литр
2 404,1
294
Микротыңайтқыш "Оракул" бордың Оракул колофермин маркасы
B-15,5, колофермин
(оның ішінде N-6,0, колофермин-28)
литр

N-18, P2O5-0,66, K2O-4,4, SO3-3,6, Cu-0,8, Zn-0,8, B-0,6, Fe-0,6, Mn-0,6, Mo-0,012, Co-0,005, колофермин
литр
1 753,9
293
Комплексное минеральное удобрение "Оракул" марки "Оракул семена"
N-2,0, P2O5-9,9, K2O-6,5, SO3-5,7, Fe-1,5, Mn-1,5, Cu-0,54, Zn-0,54, B-0,18, Mo-0,04, Co-0,001, колофермин
литр
2 404,1
294
Микроудобрение "Оракул" марки Оракул колофермин бора
B-15,5, колофермин (в том числе N-6,0, колофермин-28)
литр

971
332
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+00+08+8MgO+Te маркалы
N-26, K2O-8, MgO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
871,5
333
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+05+08+2MgO+Te маркалы
N-26, P2O5-5, K2O-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
910
334
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+05+11+2MgO+Te маркалы
N-26, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
936,5
335
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 27+05+11+2MgO+Te маркалы
N-27, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
979
336
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 29+05+08+2MgO маркалы
N-29, P2O5-5, K2O-8, MgO-2
килограмм
833
337
Тыңайтқыш Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) 12+05+28+2MgO+Te маркалы
N-12, P2O5-5, K2O-28, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
815,5
338
Тыңайтқыш Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) 20+6+13 маркалы
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1127,5
339
Тыңайтқыш Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) 19+6+13 маркалы
N-19, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1159,5
340
Тыңайтқыш Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) 19+6+12 маркалы
N-19, P2O5-6, K2O-12
килограмм
1091,5
341
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 16+06+13+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1230,5
342
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 16+06+12+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1235,5
343
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 16+06+11+2+Te маркалы
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1263,5
344
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 15+06+12+2+Te маркалы
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1286
345
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 15+06+11+2+Te маркалы
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1319,5
346
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 14+05+11+2+Te маркалы
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм

971
332
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+00+08+8MgO+Te
N-26, K2O-8, MgO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
871,5
333
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+08+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910
334
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+05+11+2MgO+Te
N-26, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
936,5
335
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+05+11+2MgO+Te
N-27, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
979
336
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 29+05+08+2MgO
N-29, P2O5-5, K2O-8, MgO-2
килограмм
833
337
Удобрение Field-Cote CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+28+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-28, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
815,5
338
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 20+6+13
N-20, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1127,5
339
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+13
N-19, P2O5-6, K2O-13
килограмм
1159,5
340
Удобрение Horti-Cote CRF (N+P+K+Te) марки 19+6+12
N-19, P2O5-6, K2O-12
килограмм
1091,5
341
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+13+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-13, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1230,5
342
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+12+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1235,5
343
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 16+06+11+2+Te
N-16, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1263,5
344
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+12+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-12, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1286
345
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 15+06+11+2+Te
N-15, P2O5-6, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1319,5
346
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+05+11+2+Te
N-14, P2O5-5, K2O-11, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

1445,5
347
Тыңайтқыш Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) 14+10+18+1,3+Te маркалы
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1303
348
Тыңайтқыш Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) 26+07+10+Te маркалы
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
861,5
349
Тыңайтқыш Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) 23+05+09+4MgO+Te маркалы
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
592,5
350
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+20+20+1MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
961
351
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+10+20+2MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
917,5
352
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+05+10+6MgO+Te маркалы
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
782
353
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20+00+20+2MgO+Te маркалы
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
807,5
354
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 27+15+12+1MgO+Te маркалы
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
910
355
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 12+07+25+8CaO+2MgO+Te маркалы
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
961
356
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 10+52+10+1MgO+Te маркалы
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1079
357
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 18+06+26+3MgO+Te маркалы
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
920
358
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 17+10+17+12CaO+Te маркалы
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
948,5
359
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 10+10+30+6MgO+Te маркалы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм

1445,5
347
Удобрение Horti-Cote Plus CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+10+18+1,3+Te
N-14, P2O5-10, K2O-18, MgO-1,3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1303
348
Удобрение Horti-Cote Top-dress CRF (N+P+K+MgO+Te) марки 26+07+10+Te
N-26, P2O5-7, K2O-10, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
861,5
349
Удобрение Granustar CRF (N+P+K+MgO+(Mn)/(Te)) марки 23+05+09+4MgO+Te
N-23, P2O5-5, K2O-9, MgO-4, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
592,5
350
Удобрение Granusol WSF(N+P+K+MgO+Te) марки 20+20+20+1MgO+Te
N-20, P2O5-20, K2O-20, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961
351
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+10+20+2MgO+Te
N-20, P2O5-10, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
917,5
352
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+05+10+6MgO+Te
N-20, P2O5-5, K2O-10, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782
353
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20+00+20+2MgO+Te
N-20, K2O-20, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
807,5
354
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 27+15+12+1MgO+Te
N-27, P2O5-15, K2O-12, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
910
355
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+07+25+8CaO+2MgO+Te
N-12, P2O5-7, K2O-25, CaO-8, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
961
356
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+52+10+1MgO+Te
N-10, P2O5-52, K2O-10, MgO-1, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1079
357
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+06+26+3MgO+Te
N-18, P2O5-6, K2O-26, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
920
358
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 17+10+17+12CaO+Te
N-17, P2O5-10, K2O-17, CaO-12, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
948,5
359
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+6MgO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-6, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм

956
360
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 12+05+24+2MgO+Te маркалы
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
782
361
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 21+10+10+8CaO+Te маркалы
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
930,5
362
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 18+18+18+3MgO+Te маркалы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
898,5
363
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 10+10+30+3MgO+3CaO+Te маркалы
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1004,5
364
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 07+12+36+3MgO+Te маркалы
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
923
365
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 11+06+18+2MgO +Te маркалы
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
681
366
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 14+08+14+3MgO+7CaO+Te маркалы
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
1004,5
367
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 4,5-11-36-5MgO-TЕ маркалы
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
906
368
Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 20-10-15-2MgO-TЕ маркалы
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
861,5
369

956
360
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 12+05+24+2MgO+Te
N-12, P2O5-5, K2O-24, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
782
361
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 21+10+10+8CaO+Te
N-21, P2O5-10, K2O-10, CaO-8, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
930,5
362
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18+18+18+3MgO+Te
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
898,5
363
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 10+10+30+3MgO+3CaO+Te
N-10, P2O5-10, K2O-30, MgO-3, CaO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA
килограмм
1004,5
364
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 07+12+36+3MgO+Te
N-7, P2O5-12, K2O-36, MgO-3, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
923
365
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 11+06+18+2MgO +Te
N-11, P2O5-6, K2O-18, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
681
366
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 14+08+14+3MgO+7CaO+Te
N-14, P2O5-8, K2O-14, MgO-3, CaO-7, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
1004,5
367
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 4,5-11-36-5MgO-TE
N-4,5, P2O5-11, K2O-36, MgO-5, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
906
368
Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 20-10-15-2MgO-TE
N-20, P2O5-10, K2O-15, MgO-2, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
861,5
369

Тыңайтқыш Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) 18-09-29-TЕ маркалы
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементтер (бор, мыс, темір, марганец, молибден, мырыш, EDTA, DTPA, EDDHA хелаттары)
килограмм
886,5

Удобрение Granusol WSF (N+P+K+MgO+Te) марки 18-09-29-TE
N-18, P2O5-9, K2O-29, транс элементы (бор, медь, железо, марганец, молибден, цинк, хелаты EDTA, DTPA, EDDHA)
килограмм
886,5