Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 330/45 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 422/58 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 қазанда № 6584 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Павлодар қалалық бюджеті туралы" № 330/45 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6198 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"78 406 414" сандары "78 803 543" сандарымен ауыстырылсын;
"48 803 128" сандары "50 283 566" сандарымен ауыстырылсын;
"26 015 939" сандары "24 932 630" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "82 709 987" сандары "82 970 344" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "-262 228" сандары "-232 228" сандарымен ауыстырылсын,
4) тармақшада "579 566" сандары "686 338" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 3) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен "бюджеттік кредиттеу - 30 000 мың теңге;" толықтырылсын;
8-тармақ келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"сумен жабдықтау желілерін ұстауға және ағымдағы жөндеуге - 8 273 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Әбенов
Павлодар қалалық
мәслихатының хатшысы З. Мұқашева
Павлодар қалалық
мәслихатының 2019 жылғы 25
қазандағы № 422/58 шешіміне
қосымша
Павлодар қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 330/45 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Павлодар қалалық бюджеті
(өзгерістермен және толықтырулармен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 330/45 "О Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 25 октября 2019 года № 422/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 октября 2019 года № 6584
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 25 декабря 2018 года № 330/45 "О Павлодарском городском бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6198, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "78 406 414" заменить цифрами "78 803 543";
цифры "48 803 128" заменить цифрами "50 283 566";
цифры "26 015 939" заменить цифрами "24 932 630";
в подпункте 2) цифры "82 709 987" заменить цифрами "82 970 344";
в подпункте 3) цифры "-262 228" заменить цифрами "-232 228";
в подпункте 4) цифры "579 566" заменить цифрами "686 338";
подпункт 3) пункта 1 дополнить абзацем следующего содержания "бюджетные кредиты - 30 000 тысяч тенге;";
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания "8 273 тысяч тенге - на содержание и текущий ремонт сетей водоснабжения.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Е. Абенов
Секретарь Павлодарского
городского маслихата З. Мукашева
Приложение
к решению Павлодарского
городского маслихата от 25
октября 2019 года № 422/58
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата от 25
декабря 2018 года № 330/45
Павлодарский городской бюджет на 2019 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

1363042
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1361442
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
1600
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
22420
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
22420
2
Әлеуметтiк көмек
2027279
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2025537
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
800524
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21868
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
328967
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13938
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
111970
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
166919
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
9180
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
500437
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
67567
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1742
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1742
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
392844
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
392844
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88489
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6192
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
34242
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
258021
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу

1363042
005
Государственная адресная социальная помощь
1361442
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
1600
464
Отдел образования района (города областного значения)
22420
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
22420
2
Социальная помощь
2027279
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2025537
002
Программа занятости
800524
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4167
006
Оказание жилищной помощи
21868
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
328967
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13938
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
111970
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
166919
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
9180
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
500437
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
67567
464
Отдел образования района (города областного значения)
1742
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1742
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
392844
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
392844
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
88489
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6192
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
34242
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
258021
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)

1045563
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1045563
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
335563
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
710000
13
Басқалар
271144
9
Басқалар
271144
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
163892
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
80268
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
77180
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6444
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
97252
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
97252
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
29443
1
Борышқа қызмет көрсету
29443
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
29443
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
29443
15
Трансферттер
26464233
1
Трансферттер
26464233
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26464233
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
3460
007
Бюджеттік алып қоюлар
25034431
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
939105
038
Субвенциялар
464091
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
1523
052
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару

1045563
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1045563
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
335563
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
710000
13
Прочие
271144
9
Прочие
271144
452
Отдел финансов района (города областного значения)
163892
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
80268
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
77180
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6444
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
97252
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
97252
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
10000
14
Обслуживание долга
29443
1
Обслуживание долга
29443
452
Отдел финансов района (города областного значения)
29443
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
29443
15
Трансферты
26464233
1
Трансферты
26464233
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26464233
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3460
007
Бюджетные изъятия
25034431
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
939105
038
Субвенции
464091
051
Трансферты органам местного самоуправления
1523
052
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан