2020 - 2022 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 406/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 желтоқсанда № 6681 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 432 480 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер– 20 279 840 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 62 925 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 238 786 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 850 929 мың теңге;
2) шығындар – 42 252 625 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 182 830 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 330 226 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 147 396 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 56 450 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 56 450 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 059 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 059 425 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 09.12.2020 № 479/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған облыстық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1)корпоративтік табыс салығы бойынша – 50,0 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы және шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 17,7 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша – 17,7 пайыз."
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 13.11.2020 № 474/61 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 жылға Екібастұз қалалық бюджетке аударым нормативтері ескерілсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша – 50,0 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 100,0 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы және шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 82,3 пайыз;

Об Экибастузском городском бюджете на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25 декабря 2019 года № 406/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 декабря 2019 года № 6681.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Экибастузский городской бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 432 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 279 840 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 62 925 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 238 786 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 850 929 тысяч тенге;
2) затраты – 42 252 625 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 182 830 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 330 226 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 147 396 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 56 450 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 56 450 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 059 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 059 425 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 09.12.2020 № 479/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть на 2020 год нормативы отчислений в областной бюджет:
1) по корпоративному подоходному налогу – 50,0 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 17,7 процентов;
3) по социальному налогу – 17,7 процентов.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 13.11.2020 № 474/61 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Учесть на 2020 год нормативы отчислений в Экибастузский городской бюджет:
1) по корпоративному подоходному налогу – 50,0 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100,0 процентов;
3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 82,3 процента;

4) әлеуметтік салық бойынша – 82,3 пайыз.
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 13.11.2020 № 474/61 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде облыстық бюджетке бюджеттік алымдар сомасы 1 460 177 мың теңгеге қарастырылсын.
5. 2020 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 474 992 мың теңгеде қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкесі – 154 704 мың тенге;
Шідерті поселкесі – 101 194 мың тенге;
Ақкөл ауылдық округі – 26 640 мың теңге;
Бәйет ауылдық округі – 22 615 мың теңге;
Темiржол ауылдық округі – 18 922 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 29 965 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 21 181 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – 18 771 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 35 247 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 22 154 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 23 599 мың теңге.
6. 2021 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 453 726 мың теңгеде қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкесі – 148 696 мың тенге;
Шідерті поселкесі – 95 692 мың тенге;
Ақкөл ауылдық округі – 26 051 мың теңге;
Бәйет ауылдық округі – 19 806 мың теңге;
Темiржол ауылдық округі – 17 562 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 27 908 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 20 385 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – 17 752 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 35 078 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 21 464 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 23 332 мың теңге.
7. 2022 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдардың, кенттердің және ауылдық округтердің бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемдері жалпы сомасы 459 555 мың теңгеде қарастырылсын, соның ішінде:
Солнечный поселкесі – 150 519 мың тенге;
Шідерті поселкесі – 96 849 мың тенге;
Ақкөл ауылдық округі – 26 605 мың теңге;
Бәйет ауылдық округі – 19 692 мың теңге;
Темiржол ауылдық округі – 17 843 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 28 321 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 20 700 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – 17 882 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 35 685 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 21 818 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 23 641 мың теңге.
8. 2020 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджетіне жоғары тұрған бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерге қарастырылсын:

4) по социальному налогу – 82,3 процента.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 13.11.2020 № 474/61 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2020 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 1 460 177 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 474 992 тысячи тенге, в том числе:
поселок Солнечный – 154 704 тысячи тенге;
поселок Шидерты – 101 194 тысячи тенге;
Аккольский сельский округ – 26 640 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 22 615 тысяч тенге;
Железнодорожный сельский округ – 18 922 тысячи тенге;
Кояндинский сельский округ – 29 965 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 21 181 тысяча тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – 18 771 тысяча тенге;
Экибастузский сельский округ – 35 247 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 22 154 тысячи тенге;
село Шикылдак – 23 599 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 453 726 тысяч тенге, в том числе:
поселок Солнечный – 148 696 тысяч тенге;
поселок Шидерты – 95 692 тысячи тенге;
Аккольский сельский округ – 26 051 тысяча тенге;
Байетский сельский округ – 19 806 тысяч тенге;
Железнодорожный сельский округ – 17 562 тысячи тенге;
Кояндинский сельский округ – 27 908 тысяч тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 20 385 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – 17 752 тысячи тенге;
Экибастузский сельский округ – 35 078 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 21 464 тысячи тенге;
село Шикылдак – 23 332 тысячи тенге.
7. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет сел, поселков и сельских округов в общей сумме 459 555 тысяч тенге, в том числе:
поселок Солнечный – 150 519 тысяч тенге;
поселок Шидерты – 96 849 тысяч тенге;
Аккольский сельский округ – 26 605 тысяч тенге;
Байетский сельский округ – 19 692 тысячи тенге;
Железнодорожный сельский округ – 17 843 тысячи тенге;
Кояндинский сельский округ – 28 321 тысяча тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 20 700 тысяч тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – 17 882 тысячи тенге;
Экибастузский сельский округ – 35 685 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 21 818 тысяч тенге;
село Шикылдак – 23 641 тысяча тенге.
8. Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2020 год целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов, передаваемые в бюджет сел, поселков и сельских округов в следующих размерах:

39 564 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
24 891 мың теңге – Екібастұз ауылдық округінің Мынтомар ауылын, Көксиыр ауылын, Ақши ауылын, Теміржол ауылдық округінің 3-ші бөлімшесін, Шідерті поселкесін сумен қамтамасыз етуге;
2000 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақыға;
11 220 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға;
2448 мың теңге – мәдениет ұйымдарында және мұрағат мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына үстеме ақы белгілеуге;
100 460 мың теңге – 2020 - 2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге;
87 350 мың теңге – факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге;
8 219 мың теңге – электр желілері мен жабдықтарын жөндеуге;
650 мың теңге – қызметтік автокөлікке ағымдағы жөндеу жүргізуге;
754 мың теңге – жер учаскесіне ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын анықтауға;
1690 мың теңге – жылжымайтын мүлік объектілеріне техникалық паспорттар дайындауға;
126 мың теңге – бұқаралық ақпарат құралдарында ақпарат жариялауға;
650 мың теңге – көше-жол желісін ұстауға;
1377 мың теңге – Қоянды ауылдық округінің Қоянды ауылының көшелерін жарықтандыруға;
934 мың теңге – Шідерті поселкесін мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымның автоматтандырылған өрт дабылы жүйесін жөндеуге.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 13.11.2020 № 474/61 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Ауылдардың, поселкелердің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттердің көрсетілген сомасын үлестіру қала әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналасатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

39 564 тысячи тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
24 891 тысяча тенге – на обеспечение водоснабжением села Мынтомар, села Коксиыр, села Акши Экибастузского сельского округа, 3-е отделение Железнодорожного сельского округа, поселка Шидерты;
2 000 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
11 220 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
2 448 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
100 460 тысяч тенге – на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
87 350 тысяч тенге – на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале;
8 219 тысяч тенге – на ремонт электрических сетей и оборудования;
650 тысяч тенге – на проведение текущего ремонта служебного автотранспорта;
754 тысячи тенге – на определение потерь сельскохозяйственного производства на земельный участок;
1 690 тысяч тенге – на изготовление технических паспортов на объекты недвижимости;
126 тысяч тенге – на публикацию информации в средствах массовой информации;
650 тысяч тенге – на содержание улично-дорожной сети;
1 377 тысяч тенге – на освещение улиц села Коянды Кояндинского сельского округа;
934 тысяч тенге – на ремонт системы автоматизированной пожарной сигнализации государственной организации дошкольного образования поселка Шидерты.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 13.11.2020 № 474/61 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам сел, поселков и сельских округов определяется на основании постановления акимата города.
10. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. Екібастұз қаласының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 95 798 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 09.12.2020 № 479/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 жылға арналған жергілікті бюджеттерді атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2020 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.

11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Экибастуза на 2020 год в сумме 95 798 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 09.12.2020 № 479/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год, согласно приложению 4.
13. Учесть в Экибастузском городском бюджете на 2020 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 5.

14. 2020 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген бюджеттік кредиттер 6-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық
мәслихатының сессия төрағасы В. Егер
Екібастұз қалалық
маслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2019 жылғы 25
желтоқсаны № 406/51 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджеті
(өзгерістермен)

14. Учесть в Экибастузском городском бюджете на 2020 год бюджетные кредиты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 6.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Экибастузского городского маслихата В. Егер
Секретарь Экибастузского
городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата от 25
декабря 2019 года № 406/51
Экибастузский городской бюджет на 2020 год
(с изменениями)

14 850 684
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
2 432 501
соның ішінде:
1.1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
868 699
білім беру саласында ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға, соның ішінде:
397 255
- бастауыш сыныптар оқушыларын тегін ыстық тамақпен қамтамасыз етуге (1-4 сыныптары үшін)
106 424
- мектептерді жаңа модификациялы кабинеттермен жабдықтауға
39 634
- мектептерді компьютерлік техникамен жаңартуға
166 250
- күрделі жөндеуге арналған жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
28 000
- білім беру жүйесінде жақсы көрсеткіштері үшін облыс әкімінің грантын тағайындауға
50 000
- қашықтықтан оқу жүйесін құру
6 947
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
58 283
- қысқа мерзімді кәсіби оқыту
9 779
- тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидиялар беру
48 504
18 жасқа дейінгі мүгедек балаларды тәрбиелеп отырған
отбасылардың әлеуметтік төлемдеріне
32 225
бруцеллез ауруына шалдыққан, санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының құнын өтеу
2 636
коммуналдық шаруашылық саласында іс-шараларды өткізуге, соның ішінде:
198 330
- жылу жүйесін күрделі жөндеуге
181 078
- ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауды қамтамасыз етуге
17 252
1
2
3
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
160 740
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
19 230
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
1 563 802
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
496 801
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
190 428
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) жайғастыру
27 295
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салу
511 987
коммуналдық шаруашылықты дамыту
51 523
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
229 318
заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
56 450
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
12 418 183
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
4 818 523
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырыстыорналастыруға, соның ішінде:
57 315
- мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру (жартылай стационар жағдайында)
57 315
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017– 2021 жылдарға арналған "Еңбек" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:

14 850 684
1.
Всего целевых трансфертов из областного бюджета:
2 432 501
в том числе:
1.1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
868 699
на расходы текущего и капитального характера в сфере образования, в том числе:
397 255
- на обеспечение учащихся начальных классов бесплатным горячим питанием (для 1-4 классов)
106 424
- на оснащение школ кабинетами новой модификации
39 634
- на обновление компьютерной техникой школ
166 250
- разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт
28 000
- на присуждение гранта акима области за лучшие показатели в системе образования
50 000
- создание системы дистанционного обучения
6 947
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:
58 283
- краткосрочное профессиональное обучение
9 779
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
48 504
на социальную выплату семьям, воспитывающим детей-инвалидов до 18 лет
32 225
возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
2 636
на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства, в том числе:
198 330
- на капитальный ремонт тепловых сетей
181 078
- на обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов
17 252
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
160 740
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
19 230
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
1 563 802
развитие системы водоснабжения и водоотведения
496 801
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
190 428
развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
27 295
строительство и (или) реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
511 987
развитие коммунального хозяйства
51 523
реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
229 318
формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
56 450
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
12 418 183
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
4 818 523
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях, в том числе:
57 315
- размещение государственного социального заказа (в условиях полустационара)
57 315
на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек", в том числе:

311 303
- жалақыны ішінара субсидиялауға
27 787
-жастар тәжірибесіне
44 760
- оралмандар мен көшіп келгендерге көшуге субсидия беру
22 612
- жаңа бизнес идеяларды іске асыруға гранттар
93 474
- тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығыстарды өтеуге және коммуналдық қызметтерді төлеуге субсидиялар беру
43 615
- қоғамдық жұмыстар
79 055
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі, соның ішінде:
46 436
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыру
26 867
- ым тілі маманының көрсетілетін қызметтері
7 841
- қосалқы техникалық бұйымдар (компенсаторлық) тізілімін кеңейту
11 728
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
382 751
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2 238
тұрғындарды әлеуметтік қорғау мемлекеттік органдарында арнайы әлеуметтік қызметті ұсынатын қызметкерлердің еңбекақысына үстеме ақы белгілеу
20 785
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында педагогтардың еңбекақысын ұлғайтуға
315 469
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында педагогтардың еңбекақысын
1 157 663
1
2
3
ұлғайтуға, соның ішінде мекемелерде:
- білім беру
1 114 495
- спорт
43 168
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында педагогтардың біліктілігі санатына үстеме ақы төлеуге
579 343
орта білім беру ұйымдарында жан басына қаржыландыруды байқаудан өткізу
306 137
мәдениет ұйымдарында және мұрағат мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына үстеме ақы белгілеуге
52 429
көлік инфрақұрылымының басымдықты жобаларын қаржыландыру
249 968
2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге, соның ішінде:
917 368
білім объектілерін жөндеу
97 455
әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін жөндеу
24 622
спорт объектілерін жөндеу
9 021
көлік инфрақұрылымы объектілерін жөндеу
786 270
кепілді әлеуметтік пакетке, соның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
240 383
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
178 935
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
5 767 104
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
1 262 871
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайғастыру
577 715
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін реконструкциялау және (немесе) салу
1 343 465
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту

311 303
- частичное субсидирование заработной платы
27 787
- на молодежную практику
44 760
- предоставление субсидий на переезд оралманов и переселенцев
22 612
- гранты на реализацию новых бизнес идей
93 474
- субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья и оплату коммунальных услуг
43 615
- общественные работы
79 055
на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов, в том числе:
46 436
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
26 867
- оказание услуг специалиста жестового языка
7 841
- расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
11 728
на выплату государственной адресной социальной помощи
382 751
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2 238
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
20 785
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
315 469
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования, в том числе в организациях:
1 157 663
- образования
1 114 495
- спорта
43 168
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
579 343
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
306 137
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях
52 429
финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
249 968
на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы, в том числе:
917 368
ремонт объектов образования
97 455
ремонт объектов социального обеспечения
24 622
ремонт объектов спорта
9 021
ремонт объектов транспортной инфраструктуры
786 270
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами, в связи с чрезвычайным положением
240 383
возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
178 935
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
5 767 104
развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 262 871
развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
577 715
строительство и (или) реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 343 465
развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

618 070
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
1 964 983
3.
Республикалық бюджеттен шағын және орта бизнес субъектілері үшін салық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарды өтеуге арналған трансферттер:
1 832 556
балалар үшін қосымша білім беруге
317 408
мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге
1 515 148
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2019 жылғы 25
желтоқсаны № 406/51 шешіміне
6-қосымша
2020 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден
бөлінген бюджеттік кредиттер
Ескерту. 6 - қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 09.12.2020 № 479/62 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сомасы (мың теңге)
Р/с №
Бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің атауы/ бюджеттік кредиттердің мақсаты
1
2
3
Барлығы:
330 226
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
39 650
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
39 650
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмі
290 576
кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге
290 576

618 070
реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 964 983
3.
Трансферты на компенсацию потерь, в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса из республиканского бюджета:
1 832 556
на дополнительное образование для детей
317 408
на обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 515 148
Приложение 6
к решению Экибастузского
городского маслихата от 25
декабря 2019 года № 406/51
Бюджетные кредиты, выделенные из вышестоящих бюджетов на 2020 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 09.12.2020 № 479/62 (вводится в действие с 01.01.2020).
№ п/п
Наименование администраторов бюджетных программ/назначение бюджетных кредитов
Сумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего:
330 226
1
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
39 650
для реализации мер социальной поддержки специалистов
39 650
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
290 576
на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
290 576