Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 218/42 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 265/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 6633 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы "Ақтоғай ауданының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 218/42 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6197 болып тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"5228773" деген сандар "5444409" деген сандармен ауыстырылсын;
"11070" деген сандар "25855" деген сандармен ауыстырылсын;
"44450" деген сандар "29665" деген сандармен ауыстырылсын;
"4833499" деген сандар "5049135" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "5251673" деген сандар "5467309" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "47004" деген сандар "46614" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде "71962" деген сандар "71572" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-69904" деген сандар "-69514" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "69904" деген сандар "69514" деген сандармен ауыстырылсын
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Садуақасов
Ақтоғай аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2019 жылғы 25
қарашадағы № 265/56 шешіміне
қосымша
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 218/42 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 218/42 "Об Актогайском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 25 ноября 2019 года № 265/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 ноября 2019 года № 6633
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 218/42 "Об Актогайском районном бюджете на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6197, опубликованное 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5228773" заменить цифрами "5444409";
цифры "11070" заменить цифрами "25855";
цифры "44450" заменить цифрами "29665";
цифры "4833499" заменить цифрами "5049135";
в подпункте 2) цифры "5251673" заменить цифрами "5467309";
в подпункте 3) цифры "47004" заменить цифрами "46614", в том числе:
цифры "71962" заменить цифрами "71572";
в подпункте 5) цифры "-69904" заменить цифрами "-69514";
в подпункте 6) цифры "69904" заменить цифрами "69514";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ш. Садвакасов
Секретарь Актогайского
районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение
к решению Актогайского
районного маслихата от 25
ноября 2019 года № 265/56
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата от 25
декабря 2018 года № 218/42
Районный бюджет на 2019 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5