Аққулы ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қыркүйектегі № 1-03/232 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қазанда № 6554 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 24 тамыздағы № 1-03/276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімдігінің 24.08.2021 № 1-03/276 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 498 бұйрығына сәйкес, Аққулы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің тізімдік саны бар Аққулы ауданы бойынша:
елуден жүз адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін - жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде белгіленсін.

Постановление акимата района Аққулы Павлодарской области от 25 сентября 2019 года № 1-03/232. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 октября 2019 года № 6554. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 24 августа 2021 года № 1-03/276 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Аққулы Павлодарской области от 24.08.2021 № 1-03/276 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат района Аққулы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов по району Аққулы организациям, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, со списочной численностью работников:
от пятидесяти до ста человек - в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек - в размере трех процентов списочной численности работников согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аққулы ауданы әкімінің орынбасары А. Ж. Қасымоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балгабаев
Аққулы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "25" қыркүйектегі
№ 1-03/232 қаулысына
қосымша
Аққулы ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасы
P\с№
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам (ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік саны %)
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Аққулы ауданының Жамбыл жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
64
2%
1
2
"Аққулы ауданының Лебяжі жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аққулы Касымову А. Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгабаев
Приложение
к постановлению акимата
района Аққулы от "25" сентября
2019 года № 1-03/232
Квота рабочих мест для инвалидов по району Аққулы
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек (без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда)
Размер квоты (% списочной численности работников)
Количество рабочих мест для инвалидов (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылская средняя общеобразовательная школа района Аққулы"
64
2%
1
2
Коммунальное государственное учреждение "Лебяжинская средняя общеобразовательная школа района Аққулы"