Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 4/605 және VI cайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XХХІX сессиясының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 300 "Алматы қаласының көшелерін қайта атау туралы" бірлескен қаулысы мен шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 1/69 қаулысы және VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХLІI сессиясының 2019 жылғы 31 қаңтардағы № 310 шешімі. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2019 жылғы 31 қаңтарда № 1523 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Алматы қаласының көшелерін қайта атау туралы" бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 4/605 қаулысына және VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XХХІX сессиясының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 300 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1521 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2019 жылғы 5 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша "Таугүл" шағын ауданындағы:
"Әділет көшесі;" деген сөздер "Мұстай Кәрім көшесі;" деген сөздермен ауыстырылсын;
Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша "Первомайский" шағын ауданындағы:
"Мұстай Кәрім көшесі;" деген сөздер "Әділет көшесі;" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Алматы қаласы Әуезов, Жетісу аудандарының әкімдері, "Алматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы", "Алматы қаласы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы", "Алматы қаласы Сәулет және қала құрылысы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемелері осы бірлескен қаулы мен шешімді іске асыру жөнінде қажетті шараларды қабылдасын.
3. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы бірлескен қаулы мен шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының жергілікті мемлекеттік басқару және тұрғын үй саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Е. Еркінбаевқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін (келісім бойынша).
5. Осы бірлескен Алматы қаласы әкімдігінің қаулысы мен Алматы қаласы мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс ХLІІ
сессиясының төрағасы
Ф. Мерхамитқызы
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

О внесении изменений в совместные постановление акимата города Алматы от 29 декабря 2018 года № 4/605 и решение внеочередной XXXIX cессии маслихата города Алматы VI созыва от 28 декабря 2018 года № 300 "О переименовании улиц города Алматы"
Совместное постановление акимата города Алматы от 31 января 2019 года № 1/69 и решение внеочередной ХLII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 31 января 2019 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 31 января 2019 года № 1523
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПОСТАНОВЛЯЕТ и маслихат города Алматы VІ-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в совместные постановление акимата города Алматы от 29 декабря 2018 года № 4/605 и решение внеочередной XXXIX cессии маслихата города Алматы VI созыва от 28 декабря 2018 года № 300 "О переименовании улиц города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1521, опубликовано 5 января 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в пункте 1:
по микрорайону "Таугүл" Ауэзовского района города Алматы:
слова "улица Әділет;" заменить словами "улица Мұстай Кәрім;";
по микрорайону "Первомайский" Жетысуского района города Алматы:
слова "улица Мұстай Кәрім;" заменить словами "улица Әділет;".
2. Акимам Ауэзовского, Жетысуского районов города Алматы, коммунальным государственным учреждениям "Управление экономики и бюджетного планирования города Алматы", "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы", "Управление архитектуры и градостроительства города Алматы" принять необходимые меры по реализации настоящего совместного постановления и решения.
3. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего совместного постановления и решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам местного государственного управления и жилищной политике маслихата города Алматы Е. Еркинбаева и заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева (по согласованию).
5. Настоящее совместные постановление акимата города Алматы и решение маслихата города Алматы вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Председатель внеочередной
ХLІІ-й сессии маслихата
города Алматы VІ-го созыва
Ф. Мерхамитқызы
Секретарь маслихата города
Алматы VІ-го созыва
К. Казанбаев