VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХІI сессиясының "Алматы қаласында әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 6 қазандағы № 159 шешiмiне өзгеріс енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХLV сессиясының 2019 жылғы 8 сәуірдегі № 331 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 1543 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХІI сессиясының "Алматы қаласында әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 6 қазандағы № 159 шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1413 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының еңбек, жұмыспен қамту және көлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Р.К. Бадаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XLV сессиясының төрағасы
Қ. Сәрсенбай
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI cайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XLV сессиясының
2019 жылғы 8 сәуірдегі
№ 331 шешіміне
қосымша
VI cайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXII сессиясының
2017 жылғы 6 қазандағы
№ 159 шешіміне
қосымша

О внесении изменения в решение внеочередной ХХII сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 6 октября 2017 года № 159 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы на 2017-2019 годы"
Решение внеочередной ХLV сессии маслихата города Алматы VI созыва от 8 апреля 2019 года № 331. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 апреля 2019 года № 1543. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной ХХII сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 6 октября 2017 года № 159 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1413, опубликованное 26 октября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальном периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет - ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам труда, занятости и развитию транспорта маслихата города Алматы Бадаевой Р.К.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XLV-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Сарсенбай
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению внеочередной
XLV-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва от
8 апреля 2019 года № 331
Приложение
к решению внеочередной
XXII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва от
6 октября 2017 года № 159