Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 2/257 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 2/250 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 сәуірде № 1551 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 20 сәуірдегі № 2/257 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1162 болып тіркелген, 2015 жылғы 21 мамырда "Алматы ақшамы" және 2015 жылғы 21 мамырда "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Сембековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 20 апреля 2015 года № 2/257 "Об утверждении Положения о коммунальном государственном учреждении "Управление энергетики и коммунального хозяйства города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 24 апреля 2019 года № 2/250. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 26 апреля 2019 года № 1551
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 20 апреля 2015 года № 2/257 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Управление энергетики и коммунального хозяйства города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1162, опубликованное в газетах "Алматы ақшамы" от 21 мая 2015 года и "Вечерний Алматы" от 21 мая 2015 года).
2. Управлению энергоэффективности и инфраструктурного развития города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и размещение на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Сембекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек