"IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXIV сессиясының "Алматы қаласының Құрметті азаматы" атағын беру туралы Ережені бекіту туралы" 2011 жылғы 29 маусымдағы № 450 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының LIV сессиясының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 394 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 1584 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 12-2) тармақшасына сәйкес, VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXIV сессиясының "Алматы қаласының Құрметті азаматы" атағын беру туралы Ережені бекіту туралы" 2011 жылғы 29 маусымдағы № 450 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 900 болып тіркелген, 2011 жылғы 11 тамызда "Алматы ақшамы" газетінде, 2011 жылғы 18 тамызда "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген "Алматы қаласының Құрметті азаматы" атағын беру туралы Ережесіндегі:
6-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Атақ беру жылына бір рет және Қала күніне орайластырылады. Атақ жылына он адамға дейін берілуі мүмкін.".
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.Н. Садықовқа және Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысы Т.Е. Сәрсенбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының LIV сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы
Қ. Қазанбаев

О внесении изменений и дополнений в решение XXXXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 29 июня 2011 года № 450 "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин города Алматы"
Решение LIV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 13 сентября 2019 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 13 сентября 2019 года № 1584
В соответствии с подпунктом 12-2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VІ-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXXIV-й сессии маслихата города Алматы ІV-го созыва 29 июня 2011 года № 450 "Об утверждении Правил присвоения звания "Почетный гражданин города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 900, опубликовано 11 августа 2011 года в газете "Алматы ақшамы", 18 августа 2011 года в газете "Вечерний Алматы"), следующее изменение:
в Правилах присвоения звания "Почетный гражданин города Алматы", утвержденных указанным решением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Присвоение Звания осуществляется один раз в год и приурочивается ко Дню города. Звание может быть присвоено не более чем десяти лицам в год.".
2. Аппарату Маслихата города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Алматы VІ-го созыва Садыкова Б.Н. и руководителя аппарата акима города Алматы Сарсенбаева Т.Е.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель LIV-й cессии,
секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев