2019 – 2020 оқу жылына арналған жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 қазандағы № 281 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 5634 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабы 2-тармағының 8) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2019 – 2020 оқу жылына арналған жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2019 – 2020 оқу жылына арналған жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
аким области К. Аксакалов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2019 жылғы
"___" _______ №__ қаулысына
1-қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с высшим и послевузовским образованием на 2019 - 2020 учебный год
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 31 октября 2019 года № 281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 октября 2019 года № 5634.
В соответствии пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019 - 2020 учебный год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) государственный образовательный заказ на подготовку кадров с послевузовским образованием на 2019 - 2020 учебный год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
облыс әкімі К. Аксакалов
Приложение 1
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от __________ 2019 года № __

2019 – 2020 оқу жылына арналған жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Оқу орында-рының атауы
Білім беру саласының коды және атауы
Даярлау бағытының коды және атауы
Оқыту тілі
Мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі, күндізгі оқу түрі (орындар, гранттар саны)
Оқу жылына бір студентті оқытуға жұмса-латын шығыс-тардың орташа құны (мың теңге)
Бюдже-ттік бағдар-ламалар әкімші-лері
11 сынып негізінде
колледж негізінде
Жоғары білім беру – бакалавриатта даярлау бағыты
1.
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министр-лігінің "Манаш Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті" шаруа-шылық жүргізу құқығындағы респуб-ликалық мемлекеттік кәсіпорны

Государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019 - 2020 учебный год
Название учебных заведений
Код и класси-фикация области образо-вания
Код и класси-фикация направ-лений подго-товки
Язык обучения
Объем государст-венного образова-тельного заказа, очная форма обучения (коли-чество мест, грантов)
Средняя стоимость расходов на обучение одного студента (тысяч тенге) за учебный год
Админи-стратор бюджет-ных про-грамм
на базе 11 классов
на базе колледжа
Направления подготовки в высшем образовании – бакалавриате
1.
Республи-канское государст-венное предприятие на праве хозяйст-венного ведения "Северо-Казахс-танский государст-венный университет имени Манаша Козыбаева" Минис-терства образо-вания и науки Республики Казахстан