Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-3 "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № 50-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 5492 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне (2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5182 тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Ломоносов ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 414 мың тенге:
салықтық түсімдер – 5 186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 5 228 мың теңге;
2) шығындар – 14 119 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 705 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 705 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 705 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
сессиясының төрағасы
В. Авраменко
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков
Аудан мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № ____ шешіміне қосымша

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 29 декабря 2018 года № 39-3 "Об утверждении бюджета Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 26 июля 2019 года № 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июля 2019 года № 5492
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы" от 29 декабря 2018 года № 39-3 (опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5182) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы –10 414 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 5 228 тысяч тенге;
2) затраты – 14 119 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 705тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 705 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 705 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Авраменко
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению районного маслихата от ___ июля 2019 года № ___