Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 мамырдағы № 3/1 "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 43/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 5490 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 маусымдағы № 54/15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мəслихатының 30.06.2020 № 54/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 мамырдағы №3/1 шешіміне (2016 жылы 20 мамырда "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3746 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында 3 және 4-тармақтары келесі редакциясында жазылсын:
"3. Жиналыстар және митингілер өткізу орындары осы реттеудің 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
4. Шерулер және демонстрацияларды өткізу маршруттары осы реттеудің 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін."
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткiзу тәртiбiн қосымша реттеуге 1, 2 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
2019 жылғы 23 шілдедегі № 43/7
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы бойынша
жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізу тәртібін
қосымша реттеуге 1-қосымша
Жиналыстар және митингiлер өткiзу орындары

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 3/1 "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2019 года № 43/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июля 2019 года № 5490. Утратило силу решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2020 года № 54/15
Сноска. Утратило силу решением Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30.06.2020 № 54/15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области" от 3 мая 2016 года №3/1 (опубликовано 20 мая 2016 года в газетах "Қызылжар", "Маяк", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3746) следующие изменения:
в приложении к указанному решению пункты 3 и 4 изложить в следующей редакции:
"3. Определить места проведения собраний и митингов согласно приложению 1 к настоящему Дополнительному регламентированию.
4. Определить маршруты проведения шествий и демонстраций согласно приложению 2 к настоящему Дополнительному регламентированию."
приложения 1, 2 к дополнительному регламентированию порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Приложение 1
к решению Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 23 июля 2019 года № 43/7
Приложение 1
к Дополнительному
регламентированию порядка
проведения собраний, митингов,
шествий, пикетов и
демонстраций
по Кызылжарскому району
Северо-Казахстанской области
Места проведения собраний и митингов

1. Бескөл ауылы, "Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты алдындағы алаң, Институт көшесі 1
2. Бескөл ауылы, Ислям Баукенов көшесі, 20 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Қызылжар аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарсы
2019 жылғы 23 шілдедегі № 43/7
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының шешіміне
2- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы бойынша
жиналыстар, митингiлер,
шерулер, пикеттер және
демонстрациялар өткізу тәртібін
қосымша реттеуге 2-қосымша
Шерулер және демонстрацияларды өткізу маршруттары
1-маршрут: Бескөл ауылы, Дорожная көшесінің бойымен Институт көшесіне дейін
2-маршрут: Бескөл ауылы, Гагарин көшесі мен Ленин көшесі қиылысынан бастап Ленин, Калинин көшелерінен Ислям Баукенов көшесі қиылысына дейін

1. село Бесколь, площадь перед зданием товарищества с ограниченной ответственностью "Северо-Казахстанский научно-исследовательский институт сельского хозяйства" улица Институтская 1
2. село Бесколь, улица Исляма Баукенова 20, напротив здания государственного учреждения "Кызылжарская районная Территориальная инспекция Комитета государстенной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Приложение 2
к решению Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 23 июля 2019 года № 43/7
Приложение 2
к Дополнительному
регламентированию порядка
проведения собраний, митингов,
шествий, пикетов и
демонстраций
по Кызылжарскому району
Северо-Казахстанской области
Маршруты проведения шествий и демонстраций
1-маршрут: село Бесколь, по улице Дорожная до улицы Институтская
2-маршрут: село Бесколь, от пересечения улицы Гагарина и улицы Ленина по улицам Ленина, Калинина, до пересечения с улицей Исляма Баукенова