Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 104 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 мамырда № 5385 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019 год
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2019 года № 104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 2 мая 2019 года № 5385
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Омаров
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "___"_________ № ____қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданында 2019 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың төлемақысының мөлшері
№ р/н
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың әкімшілік – аумақтық ұйымдарының орналасқан жері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бөбекжай-бақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық
1
"Қарақоға ауылының "Балапан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қарақоға ауылы, Привокзальная көшесі, 3
41
-
-
2
"Алтын күн" балабақшасы "Увалиева" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Булаев қаласы, Старо-Лесная көшесі, 95
50
-
-
3
"Батыр Баян атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Булаев қаласы Сәбит Мұқанов көшесі, 34
-
75
-
4
"№ 4 Булаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Булаев қаласы Комаров көшесі, 16
-
25
-
5
"Бастомар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Бастомар ауылы 5 көшесі, 20 ғимарат
-
-
13
6
"Конюхово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Конюхово ауылы, Центральная көшесі, 25
-
16
-
7
"Қызыл Қазақстан орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Құралай ауылы, Центральная көшесі, 29
-
11
-
8
"Лебяжье орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Лебяжье ауылы, Школьная көшесі, 8
-
8
-
9
"Майбалық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Майбалық ауылы, Степная көшесі, 10А
-
-
7
10
"Пролетарка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Пролетарка ауылы, 2 көшесі, 1 ғимарат
-
-
6
11
"Сартомар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Сарытомар ауылы, Школьная көшесі, 13
-
15
-
12
"Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Советское ауылы, Октябрьская көшесі, 21
-
50
-
13
"Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Чистов ауылы, Школьная көшесі, 1
-
28
-
14
"Хлебороб негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Хлеборобное ауылы, Мир көшесі, 12
-
14
-
15

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Омаров
Приложение к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от "__" ________ 2019 года№ __
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019 год
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Ясли-сад
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при школе
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при школе
1
государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Каракога" село Каракога, улица Привокзальная, 3
41
-
-
2
товарищество с ограниченной ответственностью "Увалиева" детский сад "Алтын күн", город Булаево, улица Старо-Лесная, 95
50
-
-
3
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Школа – гимназия имени Батыр Баяна" город Булаево, улица Сабита Муканова, 34
-
75
-
4
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Булаевская средняя школа № 4" город Булаево, улица Комарова, 16
-
25
-
5
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Бастомарская средняя школа" село Бастомар, улица 5, здание 20
-
-
13
6
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Конюховская основная школа" село Конюхово, улица Центральная, 25
-
16
-
7
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Красно-Казахстанская неполная средняя школа" село Куралай, улица Центральная, 29
-
11
-
8
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Лебяжинская средняя школа" село Лебяжье, улица Школьная, 8
-
8
-
9
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Майбалыкская основная школа" село Майбалык, улица Степная, 10А
-
-
7
10
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Пролетарская основная школа" село Пролетарка, улица 2, здание 1
-
-
6
11
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Сартомарская средняя школа" село Сартомар, улица Школьная, 13
-
15
-
12
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Советская средняя школа" село Советское, улица Октябрьская, 21
-
50
-
13
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Чистовская средняя школа" село Чистовское, улица Школьная, 1
-
28
-
14
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Хлеборобская основная школа" село Хлеборобное, улица Мира, 12
-
14
-
15