Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-1 "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2019 жылғы 25 қарашадағы № 33-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қарашада № 5690 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-1 шешіміне (2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5120 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 680 538,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 718 881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 809,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 944 598,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 713 293,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 23 778,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 30 300,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 521,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 14 290,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 14 290,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2018 года № 25-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2019 года № 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 ноября 2019 года № 5690
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 25-1 (опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5120) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 680 538,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 718 881,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 809,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 250,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 944 598,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7 713 293,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 23 778,5 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 30 300,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 521,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 290,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 14 290,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – (- 70 823,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 823,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 30 300,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 521,5 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 47 045,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.

5) дефицит (профицит) бюджета – (-70 823,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 823,8 тысяч тенге;
поступление займов – 30 300,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6 521,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 47 045,3 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.

397,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
224 338,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
211 082,6
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13 256,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
234 520,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 817,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
222 703,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
35 453,8
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 011,8
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 280,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
161,8
02
Қорғаныс
13 280,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
13 280,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10 156,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 054,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
70,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 932,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 932,6
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 932,6
04
Бiлiм беру
3 732 737,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
14 739,1
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
14 739,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 693 604,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 532,6
003
Жалпы білім беру
3 025 978,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
39 308,0
006
Балаларға қосымша білім беру

397,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
224 338,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
211 082,6
022
Капитальные расходы государственного органа
13 256,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
234 520,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11 817,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
222 703,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
35 453,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 011,8
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 280,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
161,8
02
Оборона
13 280,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
13 280,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10 156,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 054,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
70,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 932,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 932,6
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 932,6
04
Образование
3 732 737,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 739,1
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
14 739,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 693 604,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 532,6
003
Общеобразовательное обучение
3 025 978,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 308,0
006
Дополнительное образование для детей

53 211,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
33 545,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 604,0
023
Әдістемелік жұмыс
11 803,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 911,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
208 497,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
288 213,5
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 394,5
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
24 394,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
614 069,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
577 413,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 124,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
203 089,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 911,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
165 196,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
24 222,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 027,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 369,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
82 671,4
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
281,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 713,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 392,1
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
400,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 136,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 136,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
33 519,9
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу

53 211,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
33 545,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 604,0
023
Методическая работа
11 803,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 911,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
208 497,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
288 213,5
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 394,5
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
24 394,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
614 069,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
577 413,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 124,1
002
Программа занятости
203 089,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 911,0
005
Государственная адресная социальная помощь
165 196,0
006
Оказание жилищной помощи
15,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
24 222,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 027,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 369,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
82 671,4
021
Капитальные расходы государственного органа
281,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 713,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 392,1
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
400,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 136,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 136,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
33 519,9
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

1 769,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
35 100,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 875,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13 974,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8 051,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
200,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24 046,7
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 667,4
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6 315,1
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
9 064,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1,0
008
Cпорт объектілерін дамыту
1,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
153 834,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 881,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 881,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
31 820,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 520,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 300,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
94 395,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 252,7
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
310,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 150,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5 302,9
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7 755,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
56 625,1
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 000,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
19 737,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 769,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
35 100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 875,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
13 974,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8 051,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
200,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24 046,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
8 667,4
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
6 315,1
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
9 064,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1,0
008
Развитие объектов спорта
1,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
153 834,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 881,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 881,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
31 820,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25 520,0
006
Капитальные расходы государственного органа
6 300,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
94 395,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
17 252,7
006
Организация санитарного убоя больных животных
310,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 150,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5 302,9
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7 755,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
56 625,1
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 000,0
463
Отдел земельных отношений района ( города областного значения)
19 737,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

19 679,1
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
58,2
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 448,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
15 448,3
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 673,3
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 775,0
12
Көлiк және коммуникация
1 124 370,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 735,8
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 735,8
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 101 635,1
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
34 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
152 509,1
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
915 126,0
13
Басқалар
41 719,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 495,8
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
17 495,8
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
15 732,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 732,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 492,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 606,4
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 885,6
14
Борышқа қызмет көрсету
9,1
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9,1
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
9,1
15
Трансферттер

19 679,1
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
58,2
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 448,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15 448,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
12 673,3
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 775,0
12
Транспорт и коммуникации
1 124 370,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 735,8
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
22 735,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 101 635,1
022
Развитие транспортной инфраструктуры
34 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
152 509,1
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
915 126,0
13
Прочие
41 719,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 495,8
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
17 495,8
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
15 732,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
15 732,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 492,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
0,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 606,4
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 885,6
14
Обслуживание долга
9,1
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9,1
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
9,1
15
Трансферты