Көшеге атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қаңтарда № 5216 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару мен өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 01 маусымдағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің уақытша міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Октябрь ауылдық округі Хлебороб ауылында 1 атауы жоқ көшесіне "Мағжан Жұмабаев" атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Октябрь ауылдық округі
әкімінің уақытша міндетін
атқарушы
Н. Ешентаев
Октябрь ауылдық округі әкімінің уақытша міндетін атқарушысының 2019 жылғы 30 қаңтардағы №5 шешіміне қосымша
Октябрь ауылдық округі Хлебороб ауылының атауы жоқ 1 көшеге "Мағжан Жұмабаев" атауын беруге картаның схемасы
Октябрь ауылдық округі әкімнің уақытша міндетін атқарушысы _______________________ Н.Ешентаев

О присвоении наименования улице
Решение акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30 января 2019 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 января 2019 года № 5216
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 1 июня 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, временно исполняющий обязанности акима Октябрьского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование "Мағжан Жұмабаев" безымяной улице 1 в селе Хлебороб Октябрьского сельского округа, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязанности акима
Октябрьского сельского округа
Н. Ешентаев
Приложение к решению временно исполняющего обязанности акима Октябрьского сельского округа от 30 января 2019 года № 5
Схематическая карта о присвоении наименования "Мағжан Жұмабаев" безымянной улице 1 в селе Хлебороб Октябрьского сельского округа
Временно исполняющий обязанности акима Октябрьского сельского округа _______________________ Н.Ешентаев