Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 91 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 5399 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысмен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Ескерту. Преамбула жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағындағы барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орын осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Мамлют аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________Д. Могунова
2019 жылғы "___"__________
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__" __________ № __ қаулысына 1-қосымша
Барлық кандидаттар үшiн үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2019 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 8 мая 2019 года № 5399
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2022 № 241 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктам 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2022 № 241 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2022 № 241 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Мамлютского района СевероКазахстанской области от 18.11.2022 № 241 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мамлютской
районной избирательной комиссии
_______________ Д. Могунова
"___" __________ 2019 года
Приложение 1 к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от "__" ________ 2019 года № __
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ т/т
Елді мекендердің атауы
Үгіттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орын
1
Мамлютка қаласы
1) Сәбит Мұқанов көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 1 Мамлют мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы; 2) Рабочая көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 2 Мамлют орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы; 3) Ғ. Мүсірепов көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Хасан Бектұрғанов атындағы мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы; 4) Гуденко көшесі, "Сказка" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
2
Андреевка ауылы
50 лет Казахстана көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратына қарама-қарсы.
3
Белое ауылы
Мектеп көшесі, "Бакина" жеке кәсіпкер дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
4
Бике ауылы
Мектеп көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Бике ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мәдениет Үйі ғимаратына қарама-қарсы.
5
Воскресеновка ауылы
Жеңіс көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Воскресеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы.
6
Дубровное ауылы
Гуденко көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің "Мамлют ауданының білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "С.Г. Гуденко атындағы Дубровное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы.
7
Краснознаменное ауылы
Конституция көшесі, "Анжелика" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
8
Қызыләскер ауылы
Мир көшесі, "Кзыласкерское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесінің ғимаратына қарама-қарсы.
9
Леденево ауылы
Жастар көшесі, "Қазпошта" Акционерлік қоғамы бөлімшесінің ғимаратына қарама-қарсы.
10
Новомихайловка ауылы
Победа көшесі, "Сагандыков Мурат Нурмулдинович" жеке кәсіпкер дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
11
Покровка ауылы
Мир көшесі, "Нұр" дүкенінің ғимаратына қарама-қарсы.
12
Афонькино ауылы
Орталық көшесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Становое ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы.

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18.11.2022 № 241 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
город Мамлютка
1) улица Сабита Муканова, напротив здания коммунального государственного учреждения "Мамлютская школа-гимназия № 1" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"; 2) улица Рабочая, напротив здания коммунального государственного учреждения "Мамлютская средняя школа № 2" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"; 3) улица Г Мусрепова, напротив здания коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-ясли-сад имени Хасана Бектурганова" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области"; 4) улица Гуденко, напротив здания магазина "Сказка".
2
село Андреевка
улица 50 лет Казахстана, напротив здания Дома культуры государственного учреждения "Аппарат Акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
3
село Белое
улица Мектеп, напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Бакина".
4
село Бике
улица Мектеп, напротив здания Дома культуры государственного учреждения "Аппарат Акима сельского округа Бике Мамлютского района Северо-Казахстанской области".
5
село Воскресеновка
улица Жеңіс, напротив здания коммунального государственного учреждения "Воскресеновская средняя школа" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
6
село Дубровное
улица Гуденко, напротив здания коммунального государственного учреждения "Дубровинская средняя школа имени С.Г. Гуденко" коммунального государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района" коммунального государственного учреждения "Управление образования акимата Северо-Казахстанской области".
7
село Краснознаменное
улица Конституции, напротив здания магазина "Анжелика".
8
село Кызыласкер
улица Мира, напротив здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Кзыласкерское".
9
село Леденево
улица Жастар, напротив здания отделения Акционерного Общества "Казпочта".
10
село Новомихайловка
улица Победа, напротив здания магазина индивидуального предпринимателя "Сагандыков Мурат Нурмулдинович".
11
село Покровка
улица Мира, напротив здания магазина "Нұр".
12
село Афонькино
улица Орталық, напротив здания государственного учреждения "Аппарат Акима Становского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области".

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__" __________ № __ қаулысына 2-қосымша
Сайлаушылармен (таңдаушылармен) кездесуі үшін үй-жайлар
Алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 18.11.2022 № 241 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқаенгізіледі) қаулысымен.
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы "__" __________ № __ қаулысына 3-қосымша
Күші жойылған Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізімі
1) Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің қаулысы "Мамлют ауданы бойынша үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және Қазақстан Республикасы Президенттігіне үміткерлерге сайлаушылармен кездесу үшін орындарды ұсыну туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 61 (2015 жылғы 27 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3142 болып тіркелген).
2) Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің қаулысы "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің, облыстық және аудандық мәслихаттар депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы" 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 26 (2016 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесі, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3602 болып тіркелген).
3) Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің қаулысы "Үгіттік басылым материалдарын орналастыру орындарын белгілеу және Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға таңдаушылармен кездесуі үшін үй-жайды беру туралы" 2017 жылғы 29 мамырдағы № 131 (2017 жылғы 08 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4216 болып тіркелген).
4) Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің қаулысы "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында ауылдық округтер мен Мамлютка қаласы әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгiлеу және таңдаушылармен кездесуі үшiн үй-жай беру туралы" 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 340 (2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5092 болып тіркелген).

Приложение 2 к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от "__" ________ 2019 года № __
Помещения для встреч с избирателями (выборщиками)
Исключено постановлением акимата Мамлютского района СевероКазахстанской области от 18.11.2022 № 241 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3 к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от "__" ________ 2019 года № __
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области
1) Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлений помещений для встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан по Мамлютскому району" от 27 февраля 2015 года № 61 (опубликовано 27 марта 2015 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3142).
2) Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан, областного и районного маслихатов для проведения встреч с избирателями на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 28 января 2016 года № 26 (опубликовано 15 февраля 2016 года в Информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3602).
3) Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещения для встреч с выборщиками кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан" от 29 мая 2017 года № 131 (опубликовано 08 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4216).
4) Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставлении помещения для встреч с выборщиками в акимы сельских округов и города Мамлютка на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области" от 14 декабря 2018 года № 340 (опубликовано 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5092).