Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 17/3 "Тимирязев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 тамыздағы № 36/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 тамызда № 5545 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тимирязев ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 қарашадағы № 17/3 (2017 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4396 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решения Тимирязевского районного маслихата от 15 ноября 2017 года № 17/3 "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи в Тимирязевском районе"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 7 августа 2019 года № 36/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 августа 2019 года № 5545
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи в Тимирязевском районе" от 15 ноября 2017 года № 17/3 (опубликовано 12 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4396).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.