Атырау облысында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифін белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 18 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 ақпанда № 4340 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27, 37-баптарына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабының 4-тармағына және VІ шақырылған облыстық мәслихаттың ХХV сессиясының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 249-VІ "Атырау облысында автомобиль көлігімен жолаушыларды әлеуметтік маңызы бар тұрақты ауданаралық (қалааралық облысішілік) тасымалдау тарифін белгілеу туралы" Атырау облысы әкімдігінің қаулы жобасына келісім беру туралы" шешіміне сәйкес, Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении тарифа на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров в Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 12 февраля 2019 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 февраля 2019 года № 4340.
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и решением ХХV сессии областного маслихата VI созыва от 26 сентября 2018 года № 249-VI "О соглосовании проекта постановления акимата Атырауской области "Об установлении тарифа на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров автомобильным транспортом в Атырауской области", акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. . Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысында жолаушыларды әлеуметтік мәні бар тұрақты ауданаралық (облысішілік қалааралық) тасымалдау тарифтері белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы әкімдігінің 31.03.2020 № 49 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің орынбасары Н.Б.Таубаевқа жүктелсін.

1. Установить тарифы на регулярные социально значимые межрайонные (междугородные внутриобластные) перевозки пассажиров в Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Атырауской области от 31.03.2020 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атырауской области Таубаева Н.Б.