Атырау қаласының құрамдас бөлігіне атау беру туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 43 бірлескен қаулысы және Атырау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 303-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 4349 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 11-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 және 27-баптарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және VІ шақырылған Атырау облыстық мәслихаты кезекті ХХІХ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Атырау қаласы Самал шағын ауданындағы № 12 көшеге Адгам Каримовтің есімі берілсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары С. Шапкеновке және Атырау облыстық мәслихатының заңдылықты сақтау, депутаттық этика және құқық қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А. Абдоловқа жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және олар алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Ноғаев
Сессия төрағасы А. Талтенов
Мәслихат хатшысы Ө. Зинуллин

О присвоении наименования составной части города Атырау
Совместное постановление акимата Атырауской области от 15 марта 2019 года № 43 и решение Атырауского областного маслихата от 15 марта 2019 года № 303-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 19 марта 2019 года № 4349
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6 и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 21 декабря 2018 года акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атырауский областной маслихат VІ созыва на очередной ХХІХ сессии РЕШИЛИ:
1. Присвоить улице № 12 микрорайона Самал города Атырау имя Адгама Каримова.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на первого заместителя акима Атырауской области С. Шапкенова и председателя постоянной комиссии по вопросам соблюдения законности, депутатской этики и правозащите Атырауского областного маслихата А. Абдолова.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступают в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким области Н. Ногаев
Председатель сессии А. Талтенов
Секретарь маслихата У. Зинуллин