Атырау қаласының аумағында жолаушыларды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тарифті белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қыркүйектегі № 2161 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қыркүйекте № 4496 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына және "Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 19-бабына сәйкес, ақша қаражатының көлеңкелі айналымын болдырмау және жолаушылар тарапынан Атырау қаласының қоғамдық көлігінде қолма-қол ақшасыз жолақысын төлеу әдісінің тартымдылығын арттыру мақсатында, Атырау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қаласының аумағында жолаушыларды қалалық қатынастарда автомобильмен тұрақты тасымалдауға сараланатын тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
1) жол ақысын ұялы байланыс операторының көрсетілетін қызметтері арқылы немесе электрондық жол жүру картасы арқылы қолма-қол ақшасыз төлеу кезінде – 80 (сексен) теңге;
2) жол ақысын қолма-қол ақшамен төлеу кезінде – 150 (жүз елу) теңге.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімінің орынбасары Ж. Қаражановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының әкімі А. Құттұмұрат-ұлы

Об установлении дифференцируемого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров в городских сообщениях на территории города Атырау
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 26 сентября 2019 года № 2161. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 сентября 2019 года № 4496
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", в целях исключения теневого оборота денежных средств и роста привлекательности со стороны пассажиров к безналичному способу оплаты за проезд в общественном транспорте города Атырау, акимат города Атырау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцируемый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров в городских сообщениях на территории города Атырау в следующих размерах:
1) при безналичной оплате посредством услуг оператора сотовой связи либо посредством электронной проездной карты за проезд – 80 (восемьдесят) тенге;
2) при оплате наличными деньгами за проезд – 150 (сто пятьдесят) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Атырау Ж. Каражанова.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Атырау А. Құттұмұрат-ұлы